Як відрізнити справжнє зчеплення від підробки

Вибираючи зчеплення на свій автомобіль , краще зупинитися на виробах від відомого і надійного виробника . Провідні компанії виробляють корзини та диски зчеплення , вижимні підшипники і зчеплення в зборі для легкових і вантажних автомобілів. Їх продукція поставляється по всьому світу , їй довіряють багато фірм , що включають ці комплектуючі в оригінальну складання автомобіля. При покупці зчеплення необхідно звертати увагу на певні нюанси , щоб не придбати підробку замість оригінальної запчастини .

Різниця між справжнім зчепленням і підробкою полягає в наступному:

Відмінності в нанесенні фірмових знаків , часто виробники , що виготовляють підроблені зчеплення , економлять на якості логотипів .
Різниця в коробці. Оригінальні зчеплення завжди поставляються у фірмовій упаковці виробника , коли як підроблені можуть взагалі бути без неї.
Часто у підроблених зчеплень демпферні пружини не пофарбовані , на відміну від оригінальної продукції .
Написи і номери на зчепленні нанесені крупним шрифтом , якщо запчастина оригінальна , і дрібним , якщо вона підроблена .
На оригінальні зчеплення дається заводська гарантія .

Що таке справжнє і підроблене зчеплення

Оригінальні зчеплення виробляються з використанням інноваційних технологій та піддаються найсуворішому тестування на всіх етапах виробництва. Тільки таке зчеплення відповідає всім міжнародним стандартам і буде працювати без збоїв.

Підроблене зчеплення часто виготовлено з порушенням технології з низькоякісних матеріалів , що дуже скоро позначиться на його експлуатаційних характеристиках. Навіть при низьких обертах двигуна підроблене зчеплення швидко пошкоджується , а при часто повторюваному різкому розгоні термін його служби мінімальний.

Відмінності між оригінальним зчепленням і підробкою

Справжнє зчеплення забезпечує м’яке і комфортне управління автомобілем. Диски зчеплення володіють хорошими шумопоглотітельние і фрикційними характеристиками , тривалим експлуатаційним терміном . Справжнє зчеплення має цілий ряд ознак , за якими його можна візуально відрізнити від підробки : упаковка , спосіб нанесення фірмового знака , розмір шрифту написів на кошику , забарвлення демпферних пружин. У підроблених дисках зчеплення часто використовується матеріал невисокої якості , який не здатний повністю передати потужність двигуна — значить , розгін автомобіля буде значно утруднений.

Зчеплення , яке вийшло з ладу , необхідно ремонтувати , а цей процес дуже трудомісткий і дорогий. Треба буде знімати коробку передач і набувати недешеві запчастини . Підроблені диски зчеплення легко руйнуються , при цьому фрагмент диска може застрягти між маховиком і натискним диском , а це викличе проблеми із зупинкою автомобіля і створить загрозу для життя і здоров’я водія та пасажирів. Крім того , підроблене зчеплення може призвести до займання автомобіля.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *