Як використовують вугілля?

Як люди використовують вугілля, що можна зробити з вугілля Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Як використовують вугілля?

Для початку, слід згадати, що представляє собою вугілля. Це якась суміш високомолекулярних елементів з високим вмістом вуглецю. А це впливає на теплоту згоряння, визначаючи основний фактор значущості вугілля.

1. Найбільш важливою сферою застосування вугілля вважається металургійна промисловість. Адже для того, щоб виплавляти метали в доменних печах потрібно дуже висока температура, а забезпечити її здатний кокс, що видобувається з вугілля. Така особливість була відома англійцям аж в середині XVIII століття. Нагадаємо, що основною сировиною отримання коксу є кам’яне вугілля.

2. Хімічна промисловість — ще одна широка область використання кам’яного вугілля. Коли відбувається процес коксування вугілля, то утворюється відразу кілька продуктів, одним з них є коксовий газ. З даного газу витягують вуглеводні. А з них при подальшому обробленні отримують бензол, толуол, ксилоли так далі. Також при виробництві нафталіну потрібне вугілля

3. Вугілля застосувують в ролі енергетичного палива.

4. Ще один напрямок використання людиною вугілля — це гідрогенізація або скраплення вугілля. Перспективний напрямок на майбутнє. Його суть в наступному — в процесі складної переробки вугілля, з 2-3 його тонн отримують тонну нафти.

5. Вугілля також використовують в медицині для приготування медикаментозних препаратів.

Сподіваємося, що з цієї статті ви дізналися, як людина використовує кам’яне вугілля.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Географія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *