Як впливає алкоголь на людину?

Як впливає алкоголь на організм людини — на нервову систему, на печінку, на шлунок, на серце, на нирки Ви дізнаєтеся в цій статті.

Як алкоголь впливає на людину?

Людина, яка зловживає спиртним, повільно руйнує своє фізичне і психічне здоров’я. І часом навіть може не замислюватися про це. А зовсім даремно.

Як впливає алкоголь на печінку?

Печінка — це орган, який відповідає за виведення з організму токсичних речовин. Алкоголь же поступово її руйнує — етиловий спирт, який проникає в печінку, окислюється і утворює шкідливий токсин — ацетальдегід. Він видозмінює і порушує роботу органу.

В результаті клітини печінки гинуть і заміщуються рубцевою або жировою тканиною. Орган вже не може нормально виводить токсини і ті, накопичуючись, труять організм. Від цього сильно страждають і судини: стискаючись, підвищується в них тиск і застоюється кров. Результат — розрив стінок судини і кровотеча.

Як впливає алкоголь на мозок?

Стан сп’яніння призводить до руйнування кори головного мозку, окремі його ділянки поступово німіють, а після гинуть. Мозок такої людини «поритий» виразками, рубцями, набряками. На відмерлих його ділянках з’являються різноманітні кісти.

Як впливає алкоголь на нервову систему і психіку людини?

Регулярне вживання спиртних напоїв призводить до повного руйнування психіки. Поведінка людини повністю змінюється, приходить моральна і розумова деградація. Алкоголь руйнує особистість людини. Він викликає безсоння. До того ж алкоголь шкідливий для пам’яті, він позбавляє концентрації уваги і знижує рівень координації рухів.

Вражаючи нервові волокна, алкоголь погіршує їх провідність, викликаючи поліневрит. Людина в деякій мірі втрачає відчуття чутливості до болю і змін температури, ноги і руки німіють, виникає відчуття слабкості.

Вражаючи Центральну Нервову Систему, алкоголь призводить до таких захворювань:

1. Біла гарячка, супроводжується галюцинаціями, жаром, маренням, лихоманкою, схильністю до суїциду

2. Енцефалопатія, супроводжується проблемами із зором, вестибулярним апаратом

3. Синдром алкогольної деменції, супроводжується втратою розумових здібностей, виникають проблеми з мовою, рахунком, сприйняттям, пам’яттю, концентрацією уваги

4. Епілепсія алкогольна, супроводжується судомами і нападами

5. Корсаковский психоз, супроводжується втратою чутливості кінцівок в поєднанні з розладами пам’яті

Як впливає алкоголь на серце?

Алкоголь призводить до збільшення серця в обсязі і аритмії — до підвищеного ризику розвитку гіпертонії, інсульту, інфаркту міокарда, атеросклерозу і ішемічного ураження серцевого м’яза.

Як впливає алкоголь на нирки?

Нирки виводять зайву рідину з організму, очищають кров від токсинів, беруть участь в обмінних процесах. Вживання спиртного змушує нирки працювати в режимі турбо. У свою чергу це призводить до зневоднення організму, порушення процесів обміну, запалення сечовивідних шляхів, появи каменів, інтоксикації, розвитку ниркової недостатності і навіть до раку.

Як впливає алкоголь на травний тракт?

Спирт вражає стінки стравоходу — з’являється печія, блювотний рефлекс, судини розширюються і стоншуються, виникає загроза розриву венозних стінок.

Алкоголь завдає шкоди захисній оболонці шлунка. В результаті — старіння шлунка, гастрит, виразка, рак шлунка.

Як впливає алкоголь на зовнішність?

Людину, яка відчуває залежність від алкоголю, легко впізнати в натовпі. Її виділяють:

  • синюшний відтінок носу
  • набрякле, почервоніле обличчя
  • наявність мішків під очима
  • синці
  • ламке волосся
  • поганий зір

Як впливає алкоголь на селезінку?

Селезінка виконує роль утилізатора пошкоджених і постарілих кров’яних клітин. Вона вважається резервним сховищем крові, яка постачає судини при необхідності.

Внаслідок прийому спиртного відбувається збільшення в розмірах селезінки і може бути інфаркт.

Сподіваємося, викладена інформація про шкоду алкоголю допомогла Вам. А свою розповідь про шкоду алкоголю Ви можете залишати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Анатомія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *