Яка різниця між 1С 7 та 1С 8

Для максимального спрощення ведення обліку на підприємстві фахівцями розроблена спеціальна програма 1с, яка має різні версії — 1С7 і 1С8 . Більшість підприємств уже досить давно перейшли на версію 1с8 , і, мабуть , це неспроста — мабуть, між зазначеними двома версіями існують якісь відмінності , які призвели до вибору на користь « вісімки». Спробуємо проаналізувати ситуацію і зробити певні висновки.

Відмінність (різниця) 1С7 від 1с8 полягає в наступному:

1с8 — більш « просунута » версія програми , а 1С7 — в деякій мірі застаріла .
1с8 має більш високий ступінь захисту від злому , ніж 1С7 .
У 1с8 можна міняти налаштування інтерфейсу , що , в порівнянні з платформою 1С7 , робить її більш практичною і зручною для використання.
Наявність більшої кількості компонентів програми у «вісімці » передбачає ведення обліку на більш якісному рівні , ніж у « сімці ».
1с8 — це єдина платформа без розділень на бази , тому її можна використовувати більш коректно і ефективно , ніж 1С7 .

Що таке 1С7 і 1С8

1С7 являє собою більш ранню версію програми 1с для ведення обліку на підприємстві . Найпопулярнішою платформою була розроблена професійна версія 1с 7.7 .

1с8 є пізнішою платформою , а тому і більш вдосконаленою , ніж первісна розробка . Створення 1с восьмої версії дозволило вирішувати безліч завдань , про які раніше навіть мови не велося.

Порівняння 1С7 і 1С8

У чому ж різниця між 1С7 і 1С8 ? У восьмій версії додані нові елементи конфігурації , які раніше не використовувалися в сьомій версії . Іншими словами , 1с8 дозволяє створювати більш докладні звіти і формувати регістри , які можуть бути проаналізовані економістами та керівниками компанії на більш високому рівні якості , оскільки вони стали мати більш глибоку ієрархію. Крім того , « вісімка » створена як єдина платформа , тобто вся інформаційна база зберігається в одному файлі , що дозволяє користувачеві коректно її використовувати і створювати резервну копію.

Необхідно відзначити , що інтерфейс 1с8 дещо відрізняється від інтерфейсу 1С7 , оскільки розробники впровадили спеціальні можливості керування ним. Так , у звітних формах можна міняти розміри осередків , виводити списки і різні елементи , редагувати форми звітів .

І саме головне достоїнство — версія 1с8 має більш якісний захист від злому , ніж 1С7 , що дозволяє в меншій мірі побоюватися витоку інформації.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Економіка

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *