Яка різниця між Chevrolet Lanos та ZAZ Chance (Ланос від Шанса)

Chevrolet Lanos і ZAZ Chance — найбільш поширені автомобілі на вітчизняних дорогах , що змагаються в популярності з вітчизняними Жигулями . Ці моделі автомобілів зовні між собою дуже схожі , але чомусь мають різні назви. Спробуємо розібратися , чим відрізняється Chevrolet Lanos від ZAZ Chance і наскільки істотні ці відмінності.

Різниця між Chevrolet Lanos і ZAZ Chance ( ланос і шанс ) полягає в наступному:

Chevrolet Lanos випускалися до 2009 року , з літа цього року почався випуск аналогічних автомобілів під назвою ЗАЗ Chance 1,5 .
Різниця в автомобілях полягає в шильді та датою виробництва.
Sens 1.3 або Chance 1.3 відрізняється від Ланоса об’ємом двигуна. З Шансом він схожий тільки кузовом. Коробка передач і мотор в Сенсит українського виробництва.

Chevrolet Lanos

Шевроле Ланос відомий у нас як недорогий , народний автомобіль класу В. Останнім десятиліття ці машини заполонили вітчизняні автотраси. Свою назву Шевроле Ланос отримав за шильд від компанії Шевроле . Спочатку цей автомобіль корейської збірки називався Daewoo Lanos. Ця модель випускалася з 1997 по 2002 роки. У 2002 році корпорація General Motors поглинула компанію Daewoo. У результаті цієї події автомобіль був дещо видозмінений , оснащений мотором з 1,5 літровим двигуном і став проводитися під брендом Chevrolet.

У 2003 році збірка Шевроле Ланос стала виконуватися на Запорізькому автозаводі в Україні і в 2005 році автомобіль українського складання з’являється на авторинку Росії . Популярність Ланосів в Росії швидко зростає. Це пояснюється їх доступністю широким колам населення , завдяки якій Шевроле Ланос отримав назву народного автомобіля.

ZAZ Chance

Влітку 2009 року закінчився термін контракту , укладеного між General Motors і Запорізьким автозаводом . З цього часу ЗАЗ втрачає право на виробництво автомобіля під брендом Шевроле . Ліцензія на виробництво автомобіля залишається у заводу , але тепер шильда Chevrolet Lanos змінюється на ЗАЗ Chance і починається випуск автомобілів під брендом ЗАЗ. Крім цієї моделі з об’ємом двигуна 1,5 л на заводі запускається виробництво моделі Sens, дуже схожою зовні на ЗАЗ Chance , але з об’ємом 1,3 л.

Відмінність (різниця) Chevrolet Lanos від ZAZ Chance

При порівнянні Шевроле Ланос і ЗАЗ Шанс , можна визначити , що істотної різниці між цими моделями немає . Вони мають однаковий об’єм двигуна . У Шансі використовується коробка передач і мотор корейського виробництва , хоча в Ланосах ставилися румунські . У 2006 році завод в Румунії , який виробляв Деу Ланоси , була ліквідована , і з цього часу використовуються тільки корейські запчастини . По суті особливих змін в моторі немає. До відмінностей Шансу від Ланоса бренду Шевроле варто віднести використання більш тонкого заліза на кузові , реле та датчики російського виробництва , контролера МР- 140 з недостатньо надійною прошивкою . Таким чином , хоча назви автомобілів і різні, по суті Шевроле Ланос і ЗАЗ Шанс повністю аналогічні .

Chance 1.3 , що називається Sens, являє собою повністю машину українського виробництва і збірки. У цій моделі використовується коробка і мотор типу Мемз , які ще застосовуються в Таврії . Незважаючи на те , що Chance 1,5 і Chance 1,3 (Sens ) зовні дуже схожі , КПП у них різна , що необхідно враховувати , підбираючи запчастини для ремонту . Про комплектації автомобілів можна уточнити у виробника.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *