Яка різниця між Фольксваген Каравелла та Транспортер

Продукція німецького автозаводу «Фольксваген» здавна користується популярністю в усьому світі. Відомий «Фольксваген» не тільки своїми легковими автомобілями , а й мікроавтобусами .

Найбільш ходові моделі — Каравелла і Транспортер . Багато автолюбителів , які вирішили придбати мікроавтобус Фольксваген , стають перед нелегким вибором — яку саме модель купити, що краще — Каравелла або Транспортер ?

Відмінність (різниця) Фольксвагена Каравела від Транспортера полягає в наступному:

Фольксваген Каравелла — пасажирський мікроавтобус підвищеної комфортності.
Фольксваген Транспортер — вантажний , вантажопасажирський або пасажирський мікроавтобус бюджетної комплектації.
Каравела більше підходить для сімейних поїздок , а Транспортер — для перевезення вантажів і робітників.
Каравела має хорошу оббивку салону , зручні крісла , клімат -контроль та інші дрібниці , що підвищують комфорт пасажирів , а також підвіску , яка м’якше , ніж у Транспортера .
Каравела проводиться тільки в пасажирському виконанні.
Каравела істотно дорожче Транспортера .

Що таке Фольксваген Каравелла і Транспортер

Фольксваген Каравелла — комфортабельний німецький мікроавтобус для перевезення пасажирів.


Фольксваген Транспортер — мікроавтобус для перевезення вантажів або пасажирів , відноситься до економ-класу в лінійці бренду.


Порівняння Фольксвагена Каравелла і Транспортера

У чому ж різниця між Фольксвагеном Каравелла і Транспортером ? Транспортер — перша і вдала спроба концерну створення власного мікроавтобуса. База у обох автобусів однакова.

Головна відмінність двох мікроавтобусів полягає в тому , що Транспортер — це бюджетна модель. Він більше призначений для перевезення вантажів і робітників, ніж для комфортабельної їзди.

Каравела — це мікроавтобус дорожчого виконання з хорошою обробкою і безліччю корисних для пасажирів дрібниць. Перший же погляд на салони двох бусів дозволяє зробити висновок , що Каравела — безперечний переможець.

Внутрішній простір салону Транспортера виглядає дешево. Салон Каравели — комфортабельний , обов’язково присутні окрема грубка , попільнички , клімат -контроль , якісні і зручні сидіння.

Природно , що Каравелла істотно дорожче Транспортера . Крім того , Каравелла проводиться тільки в пасажирському варіанті , а Транспортер може бути вантажним , вантажопасажирських і пасажирським . Також відрізняються ці буси і деякими технічними особливостями .

Каравела позиціонується як сімейний мікроавтобус з максимумом зручностей , а Транспортер — як робоча конячка без особливих вишукувань .

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *