Яка різниця між кросовер та паркетник

Враховуючи теперешні погодні та дорожні умови, все більшої актуальності набувають автомобілі з підвищеною прохідністю: паркетники і кросовери. Найчастіше автолюбителі , відповідаючи на питання, в чому ж різниця між двома типами авто, відповідають, що її просто не існує, що це одне і те ж, тільки назване різними словами. Дане думка є помилковою, оскільки між паркетником і кросовером різниця є, причому вона безпосередньо впливає на правильний вибір автомобіля.

Різниця між кросовером і паркетником полягає в наступному:

Кросовер має більшу прохідністю.
Автомобілі досить сильно різняться в ціні ( кросовер коштує дорожче).
Різні призначення. Паркетник створений більше для сімейних поїздок.
Паркетник має більш просторий салон.
Кросовер оснащений повним приводом, плюс має більш потужний мотор.

Кросовер визначення

Кросовером прийнято вважати поєднання класичного позашляховика з легковим автомобілем підвищеної комфортності ( преміум -класу). Кросовер відрізняє хороша прохідність, спортивний зовнішній вигляд, до того ж він у більшості випадків оснащений повним приводом. Автомобіль з потужним мотором і гарною керованістю практично ідеально впишеться в будь-які умови, хоча, звичайно, зі складним бездоріжжям він справляється гірше позашляховика. Тому стихія кросовера — асфальтовані дороги, хоча машина без проблем проїде і по грунту, і ж по трасі, що буяє невеликими вибоїнами.

Паркетник визначення

Паркетник за великим рахунком — це автомобіль для сімейних поїздок, салон якого відрізняється великим простором. Тому його основна функція полягає в зручності поїздки пасажирів , ніж у підкоренні бездоріжжя. Дуже часто паркетникамі називають недорогі японські автомобілі з переднім приводом , які відмінно впораються з їздою по нормальній дорозі без різних складнощів ( ями, вибоїни). Паркетники і кросовери мають велику схожість у зовнішності, однак в іншому у них можна знайти дуже багато різних відмінностей.

Ознаки відмінності кросовера і паркетника

Практично ідентична зовнішність паркетника і кросовера створює ілюзію , що обидва автомобілі не мають відмінностей. На ділі це не так , ознаки відмінності є, і їх досить багато:

Кросовер — автомобіль з більшою прохідністю, ніж паркетник, який марний в умовах реального бездоріжжя. У цьому плані кросовер значно ближче до класичного позашляховику.
У паркетника більш просторий салон, мета якого — підвищення комфортності пасажирів.
Кросовери оснащуються повним приводом, на відміну від паркетників, до того ж їх двигуни потужніші. Можна резюмувати , що кроссоверам більше підходить роль спортивного автомобіля.
Паркетник легше управляється , не має серйозних проблем з паркуванням навіть в міських умовах.
Середня вартість паркетника, як правило, нижче аналогічного показника кросовера.

По автомобильной тематике (подрубрика резина) рекоммендуем ознакомиться с информацией о чернителе резины: его свойствами и способами применения. Данный ресурс поможет взвесить «все за и против», а также купить чернитель резины.

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *