Яка різниця між Mitsubishi Pajero Sport та Mitsubishi Montero Sport

Виробник Mitsubishi періодично представляє на оцінку автолюбителям як новинки , так і вже перевірені моделі . Позашляховики цієї марки Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport на перший погляд розрізняються лише в назві. Одна з моделей призначена для американського ринку , а інша — для європейського . При цьому багатьох хвилює питання : чи є у них відмінності в технічних характеристиках.

Відмінність (різниця) Mitsubishi Pajero sport від Mitsubishi Montero sport полягає в наступному:

Pajero Sport призначений для європейських країн.
Montero Sport поставляється на американський авторинок.
Двигуни моделей різняться обсягом і типом .
У Mitsubishi Pajero Sport можлива наявність АКПП.
У Pajero Sport диски більшого розміру.
У Mitsubishi Montero обсяг багажника перевищує подібну характеристику у Pajero .

Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport

Mitsubishi Pajero Sport — це японський позашляховик , вперше випущений в 1996 році. З тих пір модель кілька разів оновлювалася.

Mitsubishi Montero Sport — один з різновидів попередньої моделі . Даний позашляховик призначається більшою мірою для ринку іспаномовних країн , так як слово pajero серед місцевого населення має сленгове значення .

Порівняння Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport

У чому ж різниця між Mitsubishi Pajero Sport і Mitsubishi Montero Sport ? Обидва автомобілі відносяться до класу позашляховиків і вдало поєднують в собі функції вантажівки , легкового автомобіля і мікроавтобуса. Зовні моделі розрізнити важко , лише за назвою . Вони місткі , володіють високою прохідністю і досить легкі в управлінні . Однак деякі автолюбителі відзначають , що європейський Pajero в експлуатації краще американського Montero . Що ж на це впливає?

Позашляховик Pajero нового покоління (у Росії з 2008 року) оснащується двигуном дизельного типу , обсяг якого становить 2,5 і 3,2 , а також бензиновим 3,0. У автомобілів Montero зустрічаються бензинові мотори 3,0 і 3,4 і дизельні двигуни 2,4 .

Салон обох моделей місткий. Причому покупцям пропонується дві конфігурації — на п’ять і сім місць . В останні моделі Pajero внесені невеликі зміни . У результаті цього дах злегка підняли , а салон з багажним відділенням обшили водонепроникним матеріалом.

Трансмісія автомобілів Montero Sport проста в управлінні . Вони оснащені механічною коробкою передач. Повний привід в обох моделях дозволяє проїжджати без проблем навіть у важкодоступних місцях . Останні позашляховики під маркою Pajero Sport оснащені автоматичною коробкою передач. Ця унікальна система самостійно вибирає передачу , грунтуючись на умовах дороги. Залежно від комплектації позашляховика Montero , легкосплавні диски мають розмір 16 або 17 дюймів. У автомобілів Pajero диски зустрічаються більшого розміру.

Об’єм багажника моделі Montero Sport досягає обсягу 1350 літрів , а зі складеними сидіннями він доходить до 2600 літрів. Mitsubishi Pajero також відрізняється габаритами. Однак більше 1800 літрів при складених задніх сидіннях в нього не вміщається.

Таким чином , незважаючи на те , що компанія випустила практично ідентичні позашляховики , призначені для продажу в різних країнах , відмінності між ними є . І все ж дуже часто обидві назви моделей використовуються як синоніми , тому що являють собою одну лінійку автомобілів. Montero Sport з’явився пізніше свого попередника.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *