Яка різниця між німецькими та японськими автомобілями

В даний час зростає виробництво автомобілів і попит на них. Чим більш жвавим стає рух на дорогах , тим більше люди замислюються про свою безпеку і комфорт , прагнучи придбати автомобіль , в якому оптимально поєднуються такі достоїнства як комфортабельність , безпека , зручність управління , економічність обслуговування і престижність. Особливою популярністю у більшості країн світу , в тому числі в Росії , користуються автомобілі від німецьких і японських виробників , які жорстко конкурують між собою , і покупцеві не завжди легко розібратися в сильних і слабких сторонах їхньої продукції і зробити правильний вибір.

Відмінність (різниця) німецьких автомобілів від японських автомобілів полягає в наступному:

Німецькі автомобілі вважаються більш престижними .
Японські машини більш технологічні .
Японські автомобілі краще пристосовані до наших доріг .
Німецькі машини частіше вимагають ремонту.
У японських автомобілів вище частота техобслуговування, але загальна вартість після кількох років експлуатації — менше.
Німецькі машини більш комфортні, салони більшості моделей більш ергономічні, але двигуни японських автомобілів працюють значно тихіше , що також впливає на комфорт пересування.

Визначення німецьких та японських автомобілів

Німецькі автомобілі — це престиж , але з’явився не в результаті рекламних акцій , а став наслідком найвищої якості , надійності і комфортабельності машин , випущених такими німецькими концернами як Audi , BMW , Mercedes — Benz , Opel і Volkswagen.

Японські автомобілі — це безпека і економічність , що досягаються за рахунок найвищої у світі технологічності виробництва і найжорстокіших стандартів контролю якості. Японія займає друге місце в світі за кількістю вироблених щорічно автомобілів ( Німеччина — третє) , поступаючись першістю Китаю , але їздити на автомобілях марок Toyota , Nissan, Honda прагнуть в більшості країн світу.

Порівняння німецьких та японських автомобілів

У чому ж різниця між німецькими автомобілями та японськими автомобілями ? Німецькі автомобілі — оптимальний вибір для тих , хто прагнути підкреслити свій високий соціальний статус за мінімальну ціну . Їздити на японських автомобілях також досить престижно , але з цього , вельми суб’єктивного параметру , вони однозначно поступаються виробам німецького автопрому.

Японські автомобілі більш технологічні : наприклад , система повного приводу SH -AWD , що встановлюється в японських автомобілях , поки не має світових аналогів . Японські автовиробники пропонують трохи більший вибір моделей , але німці відстають від них незначно , тому широкий модельний ряд можна віднести до достоїнств виробників як Японії , так і Німеччини.

Японські автомобілі краще пристосовані до російських дорогах , а також експлуатації в різних кліматичних зонах , в той час як німецькі автомобілі з їх двигунами з уприскуванням , керамічним напиленням циліндрів , турбонадувом і чутливої підвіскою полней розкривають свої достоїнства в помірному кліматі і при наявності доріг високої якості.

Вважається , що німецькі автомобілі дорожче обслуговувати , але це не зовсім відповідає дійсності. Вартість заміни мастил і фільтрів для німецьких та японських автомобілів приблизно однакова , але в німецьких автомобілях також нерідко доводиться міняти датчики , «стирати помилки » в електроніці , міняти деталі підвіски. І це є не просто технічним обслуговуванням , а повноцінним ремонтом , причому японським автомобілям подібним ремонт потрібно значно рідше. Але в теж час виробники японських автомобілів рекомендують проводити техобслуговування значно частіше , ніж німецькі , проте подібний підхід суттєво зменшує втрату вартості японських автомобілів після декількох років експлуатації.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *