Яка різниця між VW каравела та мультівен

По дорогах впевнено розсікають тисячі вертких працьовитих мікроавтобусів. Цей клас автомобілів користується великою популярністю в Росії , як , втім , і в усьому світі.

Вітчизняна промисловість виробляє власні мікроавтобуси , але поки , на жаль , вони не можуть зрівнятися із західними зразками . Серед « іноземців » палко любима нашими співвітчизниками продукція концерну «Фольксваген». Пасажирські варіанти лінійки німецьких бусів представлені каравели і Мультівеном . Ці моделі зовні ідентичні. Навіщо ж тоді виробник випускає їх під різними назвами ?

Відмінність (різниця) VW каравели від мультівен полягає в наступному:

VW каравела — пасажирський мікроавтобус , що стоїть посередині в лінійці концерну « Фольксваген» за ступенем зручності та якості інтер’єра ( між Транспортером і Мультівеном ) .
Мультівен — мікроавтобус підвищеної комфортності , за рівнем оснащеності , обробці салону та дизайну близьке до мінівену .
Мультівен обійдеться дорожче , ніж Каравелла .
Мультівен розроблений так , щоб бути максимально ергономічним і простим у трансформації салону.
Оздоблення салону Каравели поступається Мультівену .
У Мультівене більше корисного простору.

Що таке VW каравела і мультівен

VW каравела — середній в лінійці мікроавтобусів Фольксваген за співвідношенням якості , комфорту та вартості.

Мультівен — комфортабельний мікроавтобус класу « люкс» переважно для тривалих подорожей на великі відстані.

Порівняння VW каравели і мультівен

У чому ж різниця між VW каравелою і мультівеном ? Зовні Каравелла і Мультівен як дві краплі води схожі один на одного. Це не дивно — адже Мультівен був розроблений на базі Каравели як ексклюзивна модель преміум -класу. Він оснащується найпотужнішими моторами в лінійці , але основні відмінності криються в салоні.

У першу чергу , це стосується якості обробки і застосовуваних матеріалів : салон мультівен розкішний і не викличе нарікань навіть у самого прискіпливого водія.

У мультівене рівень комфорту ще вище , ніж у Каравелі , яка теж не обмежена в зручностях . Мультівен характеризується підвищеною шумоізоляцією і більш досконалої панеллю приладів , ніж у Каравели . Його крісла другого і третього рядів звернені один до одного , що робить салон просторіше і вивільняє багато корисного простору.

Відмінна риса мультівен — вражаюча схильність трансформації . Крісла можна повертати і пересувати як завгодно. Посередині салону розташований зручний відкидний столик.

Крім того , останній ряд можна скласти таким чином , що мінівен перетвориться на зручну велику ліжко з дахом над головою. У цілому , якщо Каравела — комфортне для поїздок авто, то Мультівен — елітний представник свого класу , який не має рівних по функціональності .

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *