Яке взуття брати в гори?

Яке взуття брати в гори? Відповідь ви дізнаєтеся в цій статті, адже щоб похід виявився вдалим, а не став випробуванням для ваших ніг потрібно знати яке взуття необхідне.

Яке взуття брати в гори?

Де краще купувати взуття для походу?

Вибирати взуття для походу треба лише найкращої якості. Адже щодня ви будете проходити перевірку спекою, вологою і пилом. За таких «екстремальних» умов ваші звичайні кросівки можуть не дожити до кінця походу, а це, безумовно, принесе вам немало проблем.
Тому треба відповідально ставитися до їх вибору та покупки, а на звичайному ринку ви навряд знайдете якісне взуття, яке зможе служити вам не один рік.

Звісно взуття можна купити на ринку дешевше, але на цьому всі переваги такого взуття закінчуються, адже воно не підходить для активного відпочинку, а якщо ви натрете мозолі, то похід ви «запам’ятаєте надовго».

Найкраще вибирати професійне взуття для походів, щоб ви могли подолати далекі відстані без болі в ногах.

Яке взуття краще брати для походу в гори?

Для походу в гори краще підійдуть кросівки або трекінгові черевики.

Не купуйте взуття так спортивного стилю (туфлі, схожі на кросівки), адже воно лише обтяжить вашу мандрівку по пересіченій місцевості. Також уникайте купівлі спеціалізованого взуття для футболу, баскетболу, тенісу та взуття для бігу.

У кросівках має бути ребриста підошва, яка часто рятує від падінь на схилах і допомагає не ковзати під час дощу…
Черевики в похід.

Найкраще взуття для походу в гори — трекінгові черевики. Вони майже не промокають, добре фіксують ноги, захищаючи їх від вивихів, і зменшують навантаження за рахунок досить товстої підошви.

Найякісніше взуття фірми Екко, яке ідеально облягає ногу, виробник використовує мембрану GORE-TEX, яка забезпечує 100% захист від проникнення вологи. Конструкція підошви у взутті Екко гарантує захист від ковзання, надійне зчеплення з поверхнею. Також завдяки мембрані GORE-TEX ваші ноги не будуть пітніти, а вся волога з черевиків буде виводитися назовні.

Чи можна брати сандалі в похід

Якщо ви йдете в гори влітку, то краще купувати не трекери, а сандалії. Цей вибір доцільний, коли більша частина вашого маршруту проходить по грунтових дорогах, стежках. Також в сандалях можна переходити річки вбрід, і ходити під час дощу. Але це має бути якісне взуття, яке щільно прилягає до ноги, з спеціальною підошвою, адже під час дощу поверхня стає слизькою.

Але сандалі можуть бути лише другим (запасним) взуттям. Адже під час крутих підйомів, вам знадобляться кросівки чи трекери.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Поради

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *