Яке значення грибів?

Яке значення грибів у природі та житті людини Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Яке значення мають гриби?

Гриби належать до Царства живої природи, що включає в себе організми еукаріотичного типу, які вдало поєднують в собі окремі ознаки тварин і рослин. І роль, яку вони виконують у навколишньому середовищі, досить велика. І ось чому.

Яке значення грибів у природі?

Насправді цим живим організмам належить дуже важлива роль в процесі кругообігу всіх речовин. Це розкладання органічних сполук до мінеральних. Останні, в свою чергу, потрібні для існування рослин. Також гриби важливі для грунтоутворення — вони насичують родючий шар землі. Ну і варто згадати про те, що їх капелюшки і ніжки поїдають ссавці, гризуни, лосі, кабани, комахи і сухопутні молюски.

Яка роль грибів в житті людини?

На сьогоднішній день відомо більше 100 видів грибів, але придатні в їжу всього 40 з них. Особливою популярністю користуються штучно вирощені гриби, такі як гливи і печериці. З грибів сімейства цвілевих виготовляють медикаментозні ліки — антибіотики, які є справжнім спасінням від багатьох захворювань. А зі спор паразитичних грибів, що проростають на злакових, люди навчилися отримувати чудодійну речовину, що пригнічує ріст клітин злоякісних пухлин.

Також багато грибів і їх спор використовується людиною в наступних галузях — виноробстві, хлібопеченні, пивоварінні, для виготовлення кумису, кефіру і деяких твердих сирів.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися яке значення грибів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Ботаніка
Коментарі:
  1. 1 месяц ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *