Які дерева ростуть у мішаних лісах?

Які дерева ростуть у мішаних лісах, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Які дерева ростуть в мішаних лісах?

Зустріти мішані ліси можна в різних частинах світу. Вони розташовуються на півдні від зони хвойних лісів.

Ліс тоді називається мішаним, коли в ньому ростуть не менш 5% хвойних порід, а решта 95% — це широколисті дерева. Тут високий рівень вологості — за рік в таких лісах випадає приблизно 700 мл опадів.

Основні дерева верхніх ярусів, що ростуть в мішаних лісах — це липи, берези, ялини, осики і сосни. У південних частинах такого типів лісів зустрічаються клени, дуби, в’язи. Нижні яруси складаються з кущів ліщини та бузини, крушини і малини.

Які дерева ростуть в мішаних лісах Євразії?

У мішаних лісах Європи можна побачити ясень, дуб, сосну, ялину, клен, липу, в’яза і дику яблуню. На території Кавказу, наприклад, поширені ялицево-букові та дубово-ялицеві ліси. Мішані ліси Далекого Сходу багаті на кедрову сосну, монгольський дуб, амурський оксамит, великолисту липу, аянську ялину, цільнолистну ялицю, модрину, ясеня. У зоні мішаних лісів в Південно-Східній Азії зростає ялина, модрина і ялиця, тсуги і липа, тис, клен і береза.

Які дерева ростуть в мішаних лісах Америки?

Мішані ліси в Америці поширені в Аппалачі — гірській системі. Тут ростуть цукровий клен і бук великолистий. Місцями зустрічаються ялиця і каролінські граби. У штатах Каліфорнії мішані ліси багаті на ялицю, дуби, секвої та тсуг.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, які дерева можна зустріти в мішаних лісах.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Природознавство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *