Які квіти ростуть у лісах?

Які квіти ростуть у лісах? Якщо Вас цікавить це питання, то в даній статті Ви знайдете відповідь.

Різноманіття рослин лісової зони дозволяє вибрати для свого саду ті квіти або трави, які ідеально будуть відповідати умовам вашої місцевості. Як правило, лісові трави і квітучі рослини невибагливі, адже в природі вони задовольняються тінню високих дерев і змушені виживати, незважаючи на оточкуючі чагарникові зарослі.

Квіти, які ростуть в лісі:

Весняні лісові квіти — пролісок, підсніжник, медунка, білоцвіт весняний, крокус, шафран, ряст, анемона, фіалка, мати-й-мачуха.

Також у лісі ростуть:

Адіантум (сімейство адінтових) — прекрасна, стійка багаторічна папороть з лісів Далекого Сходу і Північної Америки. Це трав’яниста лісова рослина являє собою сферичний кущ висотою 40-50 см, що складається з ніжних, округлих, світло-зелених, розсічених листків. Вони піднімаються над землею на тонких блискучих темних черешках, розташовуючись горизонтально.

Апозеріс смердючий — вид, який росте в лісах Карпат. Це низька рослина (20 см) з розеткою темно-зелених зимуючих листків. Листя витончені, перисто-роздільні, притиснуті до землі. Під час цвітіння над розеткою піднімаються невисокі квітконоси, що закінчуються яскраво-жовтими кошиками, схожими на кульбабу.

Амсонія іволистна (сімейство кутрових) — рослини лісових галявин Північної Америки, ці лісові квіти утворюють високий (до 90 см) кущ з жорстких стебел, покритий вузьким ланцетним зеленувато-сріблястим листям з верхівковими суцвіттями з дрібних сіро-блакитних квіток.

Астранція велика утворює кущі заввишки до 80 см. Листя трьох-семи роздільні, на черешках в прикореневій розетці.

Волжанка кокоришелістна — висотою 20 см, сильно розрізні листя.

Додекатеон (сімейство первоцвіти) — багаторічник з широколистяних лісів Північної Америки. Низькі кущики (висотою 25-30 см) з розеткою щільниого овального світло-зеленого листя.

Отже, сподіваємось Ви знайшли потрібну інформацію в даній статті та відповідь на своє запитання.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про рослини

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *