Які квіти що означають

Вам подарували квіти, і ви хочете дізнатися що вони означають? Які квіти що означають? (в залежності від кольору, виду) Цікава та корисна інформація допоможе правильно підбирати квіти як подарунок.

Що означає колір квітів

  • Червоний колір асоціювався з кольором життя, любові, (звідси троянда — символ юбові, гвоздика — квітка пристрасті), а також як колір крові, символ гніву та помсти (колір війни і революції).
  • Білий колір — символ чистоти і невинності (лілія);
  • Чорний — символ смутку, трауру;
  • Жовтий — символ відрази, ненависті; крім золотистого — символу сонця і радості;
  • Зелений — символ надії;
  • Блакитний колір — символ богів;
  • Синій — символ вірності (незабудки, фіалки);
  • Пурпурний — символ величі.

Які квіти що означають

Айстра вважається сумною квіткою. Вона символізує печальзадумливість. Легенда каже, що айстра виросла на місці, де впала зірка. І нібито пізно вночі, якщо гарненько прислухатися, можна почути перешіптування айстр із зірками…

Барвинок

Братки (більш відомі під назвою «анютині глазки») символізують вірність, відданість і мудрість.

Барвінок підходить людям з сильним характером. Сама назва походить від грецького слова — переможець. Вважається, що ця квіточка приносить щастя і вірну любов.

Волошка несе довіру, веселощі, вірність, красу. Але дехто схильний вважати волошку символом нестабільності і мінливості, зважаючи на її здатність змінювати колір.

синый колыр що означаэ

Символом чистоти і любові, витонченості і свободи, честі і відваги вважається гвоздика. Але тут не все так просто. Неабияке значення має колір гвоздики. Так, біла символізує життя заради любові, жовта — невіру, зневагу, плямиста, смугаста — відмову, червона —хоробрість.

Що означає гладіолус? Насамперед це перемога, благородство, пам’ять, а іноді байдужість, замкнутість. Цікаво, що в Давньому Римі ця квітка було символом гладіаторів.

Мабуть, у більшості людей жасмин асоціюється з Японією та її культурою. І недаремно, там ця квітка є символом привітання, симпатії і приємних спогадів.

Конвалія є улюбленою квіткою багатьох дівчат. Це недивно, адже подарована конвалія означає ніжність, вірність, щастя, любов, ласку і чистоту.

Латаття, або водяна лілія, має не лише цікаву символіку, але й дивовижну легенду. У ній розповідається про те, що виросла лілія з тіла прекрасної німфи. Дівчина була безнадійно закохана в Геракла, але той не відповів на її щирі почуття. Лілія символізує холод, заспокоєння, красу, красномовство, чистоту.

Лілія означає жіночу досконалість, чисту душу, коштовність, свободу, надійність і мир.

Не важко здогадатися, що нарцис свідчить про гордість, егоїзм, самозакоханість, але це не заважає йому разом з тим символізувати любов, щасливий шлюб, сміливість і силу.

Жодна інша квітка не виражає вірність, пам’ять, любов і відданість більше, ніж незабудка.

Ромашка — думаю, ніхто не заперечить, що ця квіточка несе ніжність, вірність, гарний настрій. Одна з легенд розповідає, що колись ромашечки були зонтиками, і маленькі гноми ховалися під ними від дощу.

роза

Троянда — класичний символ кохання, великого, безмежного, вічного… Але у різних країнах і релігіях вона має суттєві відтінки значень. У Давньому Римі — смуток, хоробрість; у Японії має значення колір троянди: червона — любов, рожева — сором’язливість, біла — душевну чистоту, повагу; у давніх східних народів — священна квітка, що символізувала божественну таємницю; у християнській міфології — милосердя, прощення, божественну любов, перемогу і мучеництво. Символічними також є листя (радість), шипи (печаль), квітка (слава) троянди.

рожевий колыр що означа

Символом гордості, величі, задоволення і благородства є тюльпан. А ще побутує думка, що ця квітка приносить удачу.

Якщо Ти збираєшся подарувати комусь фіалку, то маєш знати, що вона означає скромність, привабливість, гарні спогади, сором’язливість та вірність.

Хризантема — улюблена квітка китайців та японців, символ сонця, безсмертя, сміливості. В Японії вона вважається священною квіткою. Довгий час одяг з зображенням хризантеми могли носити лише представники імператорської сім’ї.

 

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві наукові факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *