Які тварини першими заселили суходіл?

Які тварини першими заселили суходіл? Відповідь на це запитання Ви знайдете в даній статті.

Які тварини першими заселили суходіл?

На сьогодні достовірно невідомо, як тваринам вдалось завоювати сушу, та хто першим покорив суходіл. Але ми впевнені в тому, що це були безхребетні . Проте залишків цих тварин, які першими ступили на сушу знайдено, на жаль, дуже мало.

Той факт, що рослини почали розвиватися та розмножуватися на суші, створив найголовнішу передумову для появи наземної фауни. Доки суша була пуста, її покривали тільки піски та скелясті гори, і на ній не було життя. Проте як тільки простори суходолу почали вкриватися зеленню, то тут вже могли знайти їжу різні типи тварин.

Дослідження вчених дають нам факти про те, що найдавнішими тваринами, які перші засили сушу були багатоніжки та скорпіони. На підставі знахідок до цих тварин можна приєднати безкрилих комах. Всі безхребетні тварини почали жити на суші відразу після того, як на берегах водоймищ з’явилися перші рослини.

Перші мешканці суходолу нагадували за увазі сучасних скорпіонів. І якщо перші амфібії з’явилися в девоні, то активне завоювання суші хребетними почалося в карбоні. Перші повністю пристосувалися до життя на суші хребетні — рептилії. Яйця рептилій були покриті твердою шкаралупою, не боялися висихання, були забезпечені їжею і киснем для ембріона. Перші рептилії були невеликими тваринами, нагадують, що нині живуть ящірок. В карбоні значного розвитку досягають комахи.

Отже, сподіваємось, що Ви зрозуміли які тварини першими заселили сушу та отримали нову корисну інформацію для себе.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Зоологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *