Які тварини їдять гриби?

Хто їсть гриби з тварин, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Які тварини їдять гриби?

Тварини харчуються не тільки рослинами або плоттю. Вони також вживають гриби. З моменту коли сніг зійшов з землі і починає пригрівати сонечко, починають з’являтися перші гриби. І вони стають їжею для равликів, які не тільки їх їдять, а й поселяються в грибі. Не проти поживитися весняними грибами й лісові руді полівки. Вони обгризають їх зовні, залишаючи білувату м’якоть.

Влітку і восени сироїжками і підберезники харчуються миші та інші гризуни. Більші тварини також не проти поласувати ними. Наприклад, підосиновики і боровики люблять дикі кабани. Благородний олень їсть березову губку, плютей бурий.

Великим любителем грибів є білка, яка вживає в їжу більше 45 їх видів, віддаючи перевагу підосиновикам, трюфелям і маслюкам. До речі трюфель оленячий взимку викопують і зайці-біляки. Вони не тільки їдять їх в сирому вигляді, але і заготовлють на зиму, розвішую на гілках або підсушуючи на пнях.

Крім великих тварин, грибами харчуються слимаки, комарі і комахи. Вони люблять поласувати капелюшками не отруйних грибів. А ось жук-гнойовик їсть ніжки підберезовиків або білого гриба

Навіть ядовиті гриби придатні в їжу тваринам.

Хто їсть отруйні гриби?

Хто з тварин їсть мухомори — лосі, лисиці, сороки та ведмеді. Вони лікуються ними (як припускають вчені) від глистів.Також їдять мухомори наші корови. Вони просто обожнюють ці червоні, плямисті грибочки.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, які тварини їдять гриби.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *