Які заняття розвивають людину

Які заняття розвивають людину?

Дуже важливою у розвитку людини є праця. Це стосується буквально всіх людей незалежно від того, чи прагнуть вони до розвитку, зокрема до розвитку свого внутрішнього духовного світу, або ніколи в житті не замислювалися над цим.
Для розвитку людини неважливий характер роботи, а важливо лише ставлення до неї, розуміння її значення для себе і для інших людей. У старій казці про будівельників мова йде про те, як робітників на будівництві запитують, що вони роблять. Один сумно відповідає: «Камені ношу», — а інший, — який несе такі ж камені, — з вогником в очах радісно каже: «Храм будую!» Двоє людей, що займаються однією і тією ж справою, приходять до різних висновків.

Якщо придивитися до важко працюючої людини, в ній завжди можна побачити світло духовності, нехай сам він про це і не замислюється. Людина просто живе і чесно працює, адже інакше вона не може жити. Таких простих трудівників чимало серед звичайних на перший погляд людей.

Важливою є якість праці. Саме якість праці, саме добре зроблена робота, — будь-яка, не має значення, маленька чи велика, — є засобом розвитку людини. Напевно, кожен з нас пам’ятає незвичайно приємне відчуття спокійної радості після чесно виконаної роботи. Якісно виконана робота — необхідна умова духовного розвитку людини.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Психологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *