Ян Флемінг біографія

ян флемінг біографія

Ян Флемінг біографія скорочено на українській мові відомого журналіста, письменника, який створив серію книг про Джеймса Бонда.

Ян Флемінг коротка біографія

Ян Ланкастер Флемінг народився 28 травня 1908 в Лондоні. Батьком Яна був політик, член парламента. Першу освіту здобув в коледжі Ітон. Відвідував публічні школи в Дорсеті й Беркширі, вчився в приватному Ітонському коледжі; продовжив освіту в Королівській воєнній академії в Сендхерсті, вищу освіту здобув у Мюнхенському й Женевському університетах.

Захоплювався літературою, а після закінчення академії став працювати журналістом в новинному агентстві. На цій посаді пропрацював з 1931 по 1933 рік.

У 1933 році Флемінг був посланий у відрядження до Москви для висвітлення процесу над шістьма англійськими фахівцями, звинуваченими в шпигунстві. Незважаючи на очевидний успіх поїздки, Флемінг в тому ж році залишив журналістську діяльність.

Але довго жити без журналістики, не зміг. У 1939 році Ланкастер знову почав працювати. Напередодні війни став служити у військово-морських силах. А під час Другої світової війни проходив службу в розвідці.

Перша книга Флемінга про Джеймса Бонда вийшла в 1953 році. За цією книгою послідувало ще 13, дві з яких були збірниками оповідань. Серед інших відомих творів Флемінга: «Діаманти вічні», «Доктор Но», «З Росії з любов’ю». Остання книга вийшла в 1966 році — «Восьминіжка і іскри з очей».

Помер 12 серпня 1964 року в Кентербері від серцевого нападу під час гри в гольф.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *