Юлія Висоцька біографія

Юлія Висоцька біографія популярної телеведучої кулінарного шоу, актриси кіно і театру викладена в цій статі.

Юлія Висоцька біографія  

Юлія Олександрівна Висоцька народилася 16 серпня 1973 року в місті Новочеркаську. У 1990 році Юлія закінчує середню школу в місті Баку і вступає в Білоруську державну академію мистецтв.
У 1998 році додатково проходить навчання в Лондоні.
Довгий час після закінчення навчання працювала в театрі ім. Янки Купали, там вона зіграла головні ролі в таких спектаклях, як «Лиса співачка» і «Безіменна зірка» .
Пізніше Юлія переїжджає до Москви і починає працювати на сцені МГАТ ім. Моссовета.
З 2003 року актриса почала вести багатьом відому передачу «Їмо вдома» на телеканалі НТВ. Пізніше вийшов цикл передач «Сніданок з Юлією Висоцькою». Юлія вміє готувати страви на будь-який смак і піклується про здорове харчування.
У 2008 році Юлію запросили до Лондона, де вона виступає гастрономічним куратором .
У 2009 році Висоцьку запрошують на посаду гастрономічного режисера в московський ресторан «Family Floor». У цьому ж році Юлія стає головним редактором популярного журналу «Хліб Сіль ».

Під її патронатом запущений сайт і нова програма правильного харчування. На сайті можна знайти різні страви та поради від популярної ведучої .
Юлія випустила кілька кулінарних бестселерів, які виходять багатомільйонними екземплярами.

У 2010 році Висоцька відкриває свій перший гастрономічний ресторан, який отримав назву «Ёрник» і заснувала кулінарну студію «Julia Vysotskaya».
У цьому ж році Юлія грає в унікальному фільмі, знятому її чоловіком Андрієм Кончаловським «Лускунчик і Щурячий король». Тут вона була в ролі Снігової королеви.

Юлія організувала туристичну фірму, яка розробляє маршрути по найзнаменитішим ресторанам Західної Європи.

Юлія Висоцька особисте життя

У студентські роки Юлія вийшла заміж за актора Анатолія Кота, який навчався разом з нею, тільки на курс старше. Але їх шлюб тривав недовго. Після актриса познайомилася з актором Ігорем Сидоренко, з яким вони разом прожили близько шести років.
У 1997 році Висоцька відправляється в Сочі, де вона являє Білорусію на популярному фестивалі Кінотавр. У ліфті дівчина знайомиться з відомим режисером Андрієм Кончаловським, з яким у них зав’язується роман.
Заради цих відносин Андрій кидає свою дружину Ірину Мартинову , а Юлія — Ігоря Сидоренка .
У 1998 році пара укладає шлюб. У сім’ї двоє дітей — дочка Марія (нар. 1999) і син Петро (нар. 2003).

Автор: Гнатюк У рубриці: Суспільство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *