Юрій Мухін біографія

Юрій Мухін біографія скорочено

Мухін Юрій Гнатович — радянський винахідник і організатор виробництва; російський громадський діяч, опозиційний політик і публіцист, письменник. Депутат Національної Асамблеї Російської Федерації. Лідер російського громадського руху «Армія Волі Народу».

Відомий публікаціями з питань теорії управління , історії СРСР, а також підтримкою різних теорій змови. Автор документально-публіцистичних фільмів з історії СРСР і суспільно-політичних питань, художніх творів.

Мухін Юрій Гнатович народився 22 березня 1949 в Дніпропетровську. Освіту отримав в металургійному інституті Дніпропетровська. По закінченню навчання в 1973 році став працювати в Казахстані на заводі феросплавів.

За час роботи встиг розробити кілька принципово нових ідей винаходів, написати статті. Також Мухін створив нову теорію управління, названу ділократія, а після заснував однойменний фонд. У середині 1990 -х років став членом Фронту Національного порятунку -2. Покинувши своє місце роботи, в 1995 році оселився в Москві,  заснував газету «Дуель».

Схильність до висунення нових ідей виявилася також у літературній творчості Мухіна. У книгах, брошурах Мухін сміливо описував свої гіпотези, навіть всупереч сформованій громадській думці.

За своє життя Мухін опублікував безліч серій книг, наприклад: « Історичний трилер», «Реконструкція епохи», «Російський реванш», «Смажені факти», «Війна і ми», «Руська правда», «Проти всіх», «Загадка 1937 року». Також видав кілька книг поза серій.

Автор: Гнатюк У рубриці: Наука

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *