Загадки про лампу українською мовою

Загадки про лампу на українській мові— використовують для конкурсів, в навчанні, вони допомагають розвити логіку, вчать швидко думати. Загадки про лампу українські зібрані в цій статті, рівень складності у них теж різний, деякі складні, деякі простіші.

Загадки про лампу українською мовою

Загадка про лампочку

Висить груша — не можна з’їсти.  (Лампа)

***

На стелі видно грушу,
І не думай її їсти!
Світиться, як сонце,
А впустиш — розіб’єш.

***

Золота пташка
Увечері в будинок влітає,
Весь будинок освітляє.

***

Провели під стелею
Дивовижний провід.
Прикрутили склянку —
Загорівся вогник.

***

Вона зовні наче груша, Висить без діла днем,
А вночі палає.

Загадки про настільну лампу українською мовою

На столі у Ганці сонце у панамці.

Задачі про лампу

1. Якби у вас був тільки один сірник, і ви увійшли в кімнату, де є гасова лампа, камін і газова плита, що б ви запалили першим? (Сірник)

***

2. Є дві повністю ізольовані кімнати. В одній кімнаті на столі стоять 3 лампи, у другій — 3 вимикача. Кожен вимикач може включати одну лампу. Треба визначити який вимикач за яку лампу відповідає.
Експериментатор тільки один — це Ви. Тільки одна спроба: спочатку ви повинні увійти в кімнату з вимикачами. Потім ви повинні увійти в кімнату з лампочками і визначити який вимикач за яку лампу відповідає. Ніякими інструментами і вимірювальною технікою користуватися не можна. Ваші дії?

Відповідь: Підказка міститься в питанні: лампи стоять на столі. Ви заходите в першу кімнату. Для себе умовно нумеруете вимикачі: 1 , 2 , 3.

Потім включаєте тумблер 1 на якийсь час. Вимикаєте його . Включаєте тумблер номер два і йдете в сусідню кімнату.
Палаюча лампочка підключена до тумблера 2, це очевидно. Чіпаєте рукою дві решта лампи. Тепла лампочка (тільки що горіла ) — це номер 1. Холодна лампочка — номер 3.

Якщо ви знаєте цікаві загадки про лампу лишайте їх в коментарях, а якщо вам сподобалась наша стаття діліться нею в соцмережах.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Загадки українські
Коментарі:
  1. 3 года ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *