«Жага до життя» Джек Лондон скорочено

жага до життя скорочено Короткий зміст

«Жага до життя» скорочено твір, який написав Джек Лондон, нагадає короткий зміст та головні події твору.

 «Жага до життя» Джек Лондон скорочено читати

Два втомлених чоловіки йшли по схилу пагорба на півночі, вони несли важкі мішки і рушниці. Той, хто йшов позаду поскаржився, що у них не залишилося навіть двох патронів.
Перший промовчав і почав переходити невелику річку, навіть не знявши черевиків. Другий пішов за ним, але послизнувся на каменях. Він зупинився і гукнув товаришеві, що вивихнув ногу. Але Білл не обернувся і не зупинився, він продовжував неквапливо йти далі.

Чоловік, що залишився, довго дивився услід товаришу, який його покинув. А потім безглуздо застрибав слідом, стараючись не звертати увагу на біль в нозі. Він піднявся на схил пагорба і опинився серед боліт. Чоловік не втрачав вірного напряму і знав, що якщо йти далі, він добереться до річки Дізи, де вони з Біллом зробили схованку. Там можна було взяти патрони, рибальські снасті та трохи їжі.
Чоловік вірив, що там його чекатиме Білл і вони разом попливуть вниз по річці, на південь. Йому не залишалося нічого іншого, як вірити в це, інакше можна було лягати і відразу вмирати.

Втомлений і голодний подорожній вперто йшов до річки. Він зупинявся, кип’ятив воду, рахував сірники, і трохи відпочивав. Він був голодний, йому було важко йти, але ще важче було повірити, що Білл не кинув його. Він не їв уже два дні, на шляху його попадалися тільки водянисті ягоди, які не могли його наситити.

Увечері він оглянув своє взуття і шкарпетки: вони були зовсім кепські. Тоді він відірвав смуги від ковдри і обмотав ними ноги. Нарешті він заснув. Коли він прокинувся, все навколо було сіро. Він побачив оленя, схопив рушницю і вистрілив. Але в рушниці вже давно не було патронів, олень зник.

Потрібно було вирушати в дорогу. Навіть піднятися йому було надзвичайно важко. Він виліз на пагорб, озирнувся і зрозумів, що заблукав.

Збираючи свої нечисленні речі, він задумався, чи не викинути йому мішечок із золотом, який важив як інша половина його ноші. Але він не викинув і далі ніс цей вантаж.

Він ішов, не зупиняючись, у нього боліли ноги, але він більше мучився від голоду. Два рази він натикався на дичину: куріпок і оленів. Але нікого не зміг зловити, від цього він був злий.

До вечора, він став їсти очерет, але і він не насичував його. Подорожній обшукував всі зустрічні калюжі, він мріяв знайти хоча б жабу або хробака, але нічого не було. Нарешті в одній з калюж він побачив пічкура. Спочатку він намагався ловити його руками, але вода від цього мутніла. Зрозумівши, що потрібно діяти по-іншому, він став вичерпувати воду з калюжі. Коли в калюжі майже нічого не залишилося, він побачив, що риба втекла через розколину. У відчаї, він почав ридати. Одного разу він знайшов щось на зразок цибулини і швидко з’їв її.
Потім муки голоду стали такими сильними, що подорожній навіть забув куди йде. Він просто брів вперед. Того вечора він вперше не став розпалювати багаття і кип’ятити воду.

Він зупинився на нічліг. Вранці він виявив, що вночі був сніг. Він продовжував йти. Йому вже не було важливо, куди він прямує, у нього було одне бажання – їсти. Він їв ягоди, очерет, знайшов ще якусь кислу траву, але цього було мало.

Наступної ночі у нього не було ні багаття, ні води. Сніг перетворився на дощ і краплі постійно будили його. Прокинувшись, він став менше мучитися від голоду, залишився тільки біль у шлунку. Він став знову думати про схованку.

Потрібно було йти далі. Він обмотав смужками ковдри ноги і знову подумав, чи брати йому мішечок із золотом, але вирішив поки не кидати його.

Дощ розтопив сніг, з’явилося сонце. По сонцю він визначив, куди йому йти.

Тупий біль в шлунку поступово стала зникати, але подорожній сильно ослаб. Він припинив відчувати голод. Одного разу він спіймав двох маленьких пічкурів і з’їв їх. До вечора він зловив ще трьох пічкурів. Він знав, що їсти потрібно, щоб жити. Одного пічкура він залишив на сніданок.

За день він проходив все менші й менші відстані. Шлунок вже не нив, нерви і почуття притупилися.

На наступний день голод знову пробудився в ньому. Він слабшав і часто падав, один раз упав на гніздо куріпки. Там було четверо пташенят і він з’їв їх заживо. Він хотів ще зловити матір куріпку і почав полювання. У процесі він побачив чиїсь сліди, але у нього не було часу на них. Полювання все ж не вдалася. Він впав і пролежав так до ранку.

Половину ковдри він витратив на обмотки, викинув золото. Сліди Білла він не знайшов, але це було не важливо, він хотів їсти.

Потім подорожній став бачити галюцинації. Він часто шукав в рушницю останній патрон і не знаходив його. З’явилася нав’язлива думка, що у нього залишився один патрон, він перевірив: патрона в рушниці не виявилося, але нав’язлива думка залишилася. Він йшов на автоматі. І раптом .. він бачить коня. Протерши очі, він розуміє, що це зовсім не кінь, а ведмідь.
Чоловік був занадто слабкий, щоб тікати, і тому з мужністю оголив ніж. Хотів вже кинутися на ведмедя, але тут з’явився інший страх – страх того, що ведмідь його вб’є. Він стояв на місці, звір загарчав на нього. Чоловік загарчав на нього у відповідь. Ведмідь з подивом розглядав незрозумілу істоту, а потім пішов.

Подорожній пішов далі. Тепер він боявся не тільки голодної смерті, але і насильницької. Кругом були вовки, але вони не підходили до нього, бо боялися чогось «тваринного» у ньому.

Увечері він набрів на кістки оленя. Він став міркувати, а що якщо скоро і від нього залишиться не більше, ніж від цього оленя. Йому не хочеться помирати. Припинивши міркувати про смерть, він став посмоктувати кістки звіра, потім почав їх гризти, потім зовсім роздробив кістки каменем, трохи поїв, решту взяв із собою.

Він ішов, коли міг, і звалювався щоб поспати, коли втомлювався, не розбираючи ні ночі, ні дня.

«Він більше не боровся, як борються люди. Це саме життя в ньому не хотіло гинути і гнало його вперед. Він не страждав більше. Нерви його притупилися .. У мозку тіснилися дивні видіння».

жага до життя аналізОдного ранку він побачив річку, яка впадала в море. У морі був корабель. Він не знав ні що це за річка, ні що це за море і подумав, що це видіння. Він все ще лежав, а повернувшись на другий бік, він побачив вовка. Але це був не здоровий звір, а такий же слабкий і вмираючий, як і сам подорожній.

Вовк був точно реальний, і він знову повернувся на другий бік. Він думав, що річка зникне, але вона залишилася. Поміркувавши трохи, він зрозумів, що збився з курсу, що весь час йшов в іншу сторону, не на південь, а на схід, і тепер опинився на березі моря, там, де в нього впадала Мідна річка. І цей корабель – китобійне судно.

Він перебрав свої речі, яких залишилося мало: сірники та казанок. Інше він все або витратив, або втратив. Він випив води, зібрав всі свої сили й поповз до корабля. Слідом за ним повз хворий вовк, який сподівався, що людина помре першою. Він, також як людина, був голодним і слабким.

Тільки воля до життя гнала чоловіка вперед. За день він подолав тільки чотири милі.

Вночі чоловік постійно чув кашель вовка. Звір хотів з’їсти його.

Вранці він продовжив свій шлях до корабля.

На наступний день чоловік напав на слід, це був слід людини, яка пересувалася рачки. Згодом він побачив свіжі обгризені людські кістки. Він подумав, що це напевно останки Білла, але йому було вже все одно, у подорожнього не виникло ніяких емоцій. Коли він побачив мішечок золота, схожий на свій, то подорожній засміявся над Біллом, над тим, що він не кинув своє багатство, а так  і помер із ним. Він хотів взяти його мішок і з ним йти на корабель, але передумав. Він вирішив, що якби Білл знайшов його кістки і золото, він би висмоктав їх і забрав би золото. Але він так не зробить, в ньому ще залишилося щось людське.

Він пішов далі. Він побачив калюжку, підійшов ближче і вжахнувся: він побачив себе, те у що він перетворився. Він хотів зловити пічкурів відром, але залишив цю ідею, тому що боявся впасти в калюжу від втоми і потонути. З цієї ж причини, він не поплив по річці на колодах.

З кожним днем  подорожній проходив все менше, але корабель поступово наближався. Хворий вовк також тягнувся слідом. На шостий день людина була всього в чотирьох милях від корабля, але розуміла, що йому не проповзти ці милі. Палка любов до життя охопила його. йому не хотілося потрапити в шлунок цієї мерзенної тварюки.

Один раз він прокинувся, і побачив над своїм вухом вовка. Але чоловік навіть не злякався.

Він розмірковує про те, що він навряд чи дійде до корабля. Але йому не хотілося вмирати.

Він старався зібратися  з силами. Часом його охоплювала нудота, але силою волі він справлявся з нею. Він зауважив, що вовк підібрався ближче. Півдня він лежав, борючись з нудотою і сторожачи вовка.

Він прокинувся від відчуття, що вовк лиже його щоку. Вовк спробував вкусити людину за руку, але той вирішив боротися зі звіром. Він вп’явся зубами вовкові в шию. Через деякий час вовк був мертвий, людина була знесилена і заснула.

На борту судна “Бедфорд” перебувала наукова експедиція. Одного разу вони побачили на березі дивну істоту, яка сліпо намагалася повзти, звиваючись на піску. Істоту підібрали.
І через три тижні чоловік прийшов до тями. Він плакав і розповідав про те, що пережив, і насолоджувався смаком звичайної їжі. При цьому вчені помітили, що чоловік різко став повніти і не могли пояснити цього.
Виявилося чоловік крав сухарі на випадок голоду. Сухарі були і у його матраці. Він весь час боявся, що їжі на кораблі не вистачить. Втім, чоловік видужав ще до того, як “Бедфорд” кинув якір в затоці Сан-Франциско.

Джек Лондон “Жага до життя” аудіокнига скорочено

 «Жага до життя» дуже скорочено

Двоє втомлених подорожніх йшли по схилу пагорба, вони несли важкі мішки і рушниці. Той, хто йшов позаду поскаржився, що у них не залишилося навіть двох патронів.
Перший промовчав і почав переходити невелику річку, навіть не знявши черевиків. Другий пішов за ним, але послизнувся на каменях. Він зупинився і гукнув товаришеві, що вивихнув ногу. Але Білл не обернувся і не зупинився, він продовжував неквапливо йти далі.

Чоловік, що залишився, довго дивився услід товаришу, а потім безглуздо застрибав слідом, не дивлячись на біль в нозі. Він піднявся на схил пагорба і опинився серед боліт. Чоловік не втрачав вірного напряму і знав, що якщо йти далі, він добереться до річки Дізи, де вони з Біллом зробили схованку. Там можна було взяти патрони, рибальські снасті та трохи їжі.

Герой вірив, що там його чекатиме Білл і вони разом попливуть вниз по річці, на південь. Йому не залишалося нічого іншого, як вірити в це, інакше треба було лягати і вмирати відразу.
Втомлений і голодний подорожній вперто йшов до річки. Він зупинявся кип’ятив воду, рахував сірники, і трохи відпочивав. Одного разу він намагався застрелити оленя, забувши, що патронів немає.

Голодний мандрівник намагався підбити птармігана, великого птаха, але невдало. Він майже схопив одного з птахів, але він вирвався і полетів. Подорожній обшукував всі зустрічні калюжі, він мріяв знайти хоча б жабу або хробака, але нічого не було. Одного разу він знайшов щось на зразок цибулини і швидко з’їв її.

Потім муки голоду стали такими сильними, що подорожній навіть забув куди йде. Він просто брів вперед. Того вечора він вперше не став розпалювати багаття і кип’ятити воду.
Тупий біль в шлунку поступово став зникати, але подорожній сильно ослаб. Він припинив відчувати голод. Одного разу він спіймав двох маленьких пічкурів і з’їв їх. До вечора він зловив ще трьох пічкурів.

Потім подорожній знайшов гніздо птармігана і в ньому кілька пташенят. Він тут же з’їв їх і спробував підбити птицю, яка кружляла поруч. Подорожній потрапив птаху по крилу і потім довго і болісно, ​​поповзом, переслідував пораненого птаха, не маючи сил встати. Але настала ніч і птах полетів.

Подорожній став бачити галюцинації. Він часто шукав в рушниці останній патрон і не знаходив його. Одного разу він побачив коня, але виявилося, що це ведмідь.
Чоловік був занадто слабкий, щоб бігти, і тому відчайдушно оголив ніж і став войовничо кричати.
Ведмідь з подивом розглядав незрозумілу істоту, а потім пішов.

Одного разу повз пробігли вовки, які не звикли до людей. І мандрівник незабаром знайшов останки оленя-карібу. Подорожній потовк кістки і став на ходу жувати кістяну муку.

Одного ранку чоловік побачив море і затоку, де стояв корабель. Але він залишився спокійний, приймаючи корабель за ще одну галюцинацію. Тут він побачив поруч старого і хворого сірого вовка, який голосно сопів.
І мандрівник раптом зрозумів, що весь час йшов в іншу сторону, не на південь, а на схід, і тепер опинився на березі моря, там, де в нього впадала Мідна річка. І цей корабель – китобійне судно.

Чоловік зібрав всі свої сили і поповз до корабля. Слідом за ним повз хворий та слабкий  вовк, який сподівався, що людина помре першою
Тільки воля до життя гнала людину вперед. За день він пройшов тільки 4 милі.

На наступний день чоловік знайшов свіжі людські кістки і мішок, схожий на свій. Він подумав, що це напевно останки Білла, але йому було вже все одно.
З кожним днем ​​подорожній проходив все менше, але корабель поступово наближався. Хворий вовк також тягнувся слідом. На шостий день чоловік був всього в 4 милях від корабля, але розумів, що йому не проповзти ці милі. Палка любов до життя охопила його.
Він прокинувся від того, що хтось намагався прокусити йому руку. Це був хворий вовк. Знесилений чоловік обхопив вовка слабкими руками і зумів перекинути. Потім він зубами вчепився в горло вовка і після довгих зусиль зміг прокусити йому горло. Він відчула смак теплої крові. Герой довго ковтав кров і потім заснув.

На борту судна “Бедфорд” перебувала наукова експедиція. Одного разу вони побачили на березі дивну істоту, яка намагалася повзти, звиваючись на піску. Істоту підібрали.

І через три тижні чоловік прийшов до тями. Він плакав і розповідав про те, що пережив, і насолоджувався смаком звичайної їжі. При цьому вчені помітили, що чоловік став повніти і не могли пояснити цього.
Виявилося він крав сухарі на випадок голоду. Втім, він видужав ще до того, як “Бедфорд” прибув у затоку Сан-Франциско.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. тарас

    мега рефлерно пріколллллльььььнннноооо

    Відповіcти
  2. Мырослав

    спасиба бро ты самый кращый

    Відповіcти
  3. Антуанета

    Мені сподобалось . Повяально

    Відповіcти
  4. Ангелина

    Спасибо, задали читать на лето весь рассказ но я прочитала скорочено за 15-20 мин.

    Відповіcти
  5. ?

    Оггромное спосибо не пришлось читать ошромную книгу и оценку хорошую получу!

    Відповіcти