«Жага до життя» цитати

«Жага до життя» цитати до образів героїв оповідання Джека Лондона зібрані в цій статті.

«Жага до життя» цитати

Вони ступали , кульгаючи до річки…. Обидва були стомлені й виснажені, з обличчя не сходив вираз тупого терпіння, що його карбують тривалі знегоди».

«Вони йшли, нахиливши низько плечі, а ще нижче голову, втупившись очима в землю».

Але шлях додому був тривалий, важкий і небезпечний. Та вони обов’язково його подолають. Двоє чоловіків миля за милею долали безкраю північну пустелю, ворожу і безжалісну до людей….

Портрет головного героя: «Його штани подерлися об гостре каміння , з колін сочилася кров, залишаючи червоні сліди. Тоді він поклав клунок на землю й почав підкрадатись до птахів плазом, як кіт до горобця », «Він з»їв пташенят куріпки жадібно, вкидаючи їх в рот , вони хрупали на зубах, немов яєчні шкаралупи», «Він трясся, наче паралітик»

Тільки життя змушує страждати. Померти не боляче. Померти — заснути. Смерть — це значить кінець, спокій. Чому ж тоді йому не хочеться вмирати?

Він розпакував тюк і перш за все порахував, скільки у нього сірників. Їх було шістдесят сім. Щоб не помилитися, він перераховував три рази. Він розділив їх на три купки і кожну загорнув у пергамент; один згорток він поклав в порожній кисет, другий — за підкладку зношеної шапки, а третій — за пазуху. Коли він виконав все це, йому раптом стало страшно; він розгорнув усі три згортки і знову перерахував. Сірників було як і раніше шістдесят сім.

Він уже не боровся, як борються люди. Це саме життя в ньому не хотіло гинути і гнало його вперед

Навіть вмираючи, він не підкорявся смерті

Але як не важко було йому йти, ще важче було переконати себе в тому, що Білл його не кинув, що Білл, звичайно, чекає його біля криївки. Він повинен був так думати, інакше не мало ніякого сенсу боротися далі, — залишалося тільки лягти на землю і померти.

Коментарі:
  1. 3 месяца ago
  2. 3 месяца ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *