Твір-роздум: «Чому у хлібороба руки золоті?» Ви можете написати використовуючи поданий варіант.
Твір про професію хлібороба допоможе зрозуміти важливість цієї роботи.
Розповідь про професію хлібороба
Як пахне хліб? Ви знаєте, як пахне хліб?
Диханням сівача, вогнем безсонних діб,
Трудом і творчістю, людським гарячим потом,
Він пахне солодко, як пахнуть меду сота.
Л. Забашта
Хліб, певно, найсвятіше, що є в житті будь-якого українця. Без нього неможливо уявити стіл. Адже хліб – це багатство й достаток. Не дарма ж кажуть: хліб усьому голова.
Для того, щоб паляниця потрапила до домівки, вона проходить складний шлях. І допомагає їй у цьому людина найблагороднішої професії – хлібороб. Саме він вкладає всю свою душу в цю почесну й нелегку справу.
Руки хлібороба золоті, адже працюють, проводячи на ланах і полях по кілька тижнів. Долоні їх засмаглі, обпечені сонцем. Від зорі до зорі трудяться, як бджілки, не дозволяючи собі хоч краплю відпочинку. Справді, не земля родить, а руки хлібороба.
Весняна праця хлібороба покликана творити шедеври. Кожна хлібина пахне працею та любов’ю тих людей, які вклали всю душу в її створення. Адже вони сіяли зерно та збирали врожай, з якого потім і спечуть хліб.
Українська земля – родюча, щедра. Такою вона була споконвіку. Споконвіку хлібороби доглядали її, плекали. Колосок до колоска, в будь-яку погоду, не боячись ні дощу, ні мокви. Тож поважаймо цю важку хліборобську працю за те, що приносять святість до нашого столу.