Охорона ссавців

розповідь про хохулю Біологія

Охорона ссавців реферат коротко розповість багато корисної інформації про те, які заходи вживаються з охорони цього виду. Також інформація про охорону ссавців допоможе підготуватися до заняття.

“Охорона ссавців” повідомлення

Браконьєрство і інтенсивний промисел на ссавців, руйнування місць їх проживання, а також розмноження привели до вимирання великої кількості видів ссавців. Так, за останні 400 років вимерло більше 60 видів і 65 підвидів ссавців (морська корова, сумчастий вовк, тур, тарпан, підвиди оленів, ведмедів, тигра, лева і вовка). На сьогоднішній день під загрозою зникнення находятся 350 видів ссавців, які занесені в Міжнародну Червону книгу. Це орангутанг, горила, гепард, лев, панда, тигр, хохуля звичайна, тюлень-чернець, шимпанзе карликовий, тигр, зубр, носоріг, кулан, лев.

Зникаючі види ссавців і заходи їх охорони:

Ссавці, як і інші тварини, що знаходяться на межі зникнення, потребують охорони. Для цього суспільство здійснює наступні дії:

  • регулює промисел диких видів
  • створює природоохоронні території
  • зникаючі і рідкісні види заносяться в національні Червоні книги і Міжнародну Червону книгу.

До Червоної книги України занесено 41 вид ссавців. У їх числі 4 комахоїдні ссавці (їжак вухатий, хохуля звичайна, бурозубка альпійська, кутора мала), 11 гризунів, 12 рукокрилих, заєць-біляк, 3 китоподібних (афаліна чорноморська, морська свиня, дельфін-білобочка), тюлень-чернець, 8 хижих ссавців, парнокопитні.

Для збереження і відновлення чисельності видів важливу роль відіграють національні природні парки, заповідники, заказники, зоопарки. У цих природоохоронних зонах розмножують рідкісних ссавців, потім їх випускають на волю або тварини продовжують жити заповідниках. Для промислових видів звірів законодавча область регулює терміни полювання, максимальну кількість особин, яких можна вбити. Також не останню роль в захисті ссавців грає і охорона їх місця існування.

Сподіваємося, що реферат “Зникаючі ссавці і їх охорона” допоміг Вам підготуватися до заняття. А розповідь про охорону ссавців Ви можете доповнити через форму коментарів нижче.

Оцініть статтю
Додати коментар