Яких тварин потрібно приручити? Якщо Ви задумались над цим питання, та шукаєте відповідь на нього, то, прочитавши дану статтю, неодмінно її знайдете.
Яких диких тварин потрібно приручити?
Ось яких диких тварин треба приручити: лисиця, їжак, єнот. Ці звірі беззахисні і часто не можуть постояти за себе (окрім лисиці), тому потерпають від інших звірів. Також даних представників треба приручити, бо взимку вони можуть загинути від холодів та морозів.
Також, багато диких тварини, наприклад песець, норка, лисиця; риба (короп, форель, лин, карась сріблястий тощо) проходять стадію одомашнення.
Яка різниця між дикими та свійськими тваринами?
Дикими тваринами називають тих представників фауни, для яких рідною домівкою та середовищем існування є дика природа: ліси, поля, водойми, степи тощо.
Свійські – тварини, для яких середовище існування, тобто житло створила людина. Також свійських тварин називають «домашніми», так як їх приручила людина.
Дикі тварини харчуються природним раціоном, тобто вони орієнтовані з’їсти те, що знайшли на території свого проживання, в лісах, на деревах, в ґрунті тощо. Такий раціон може призводити до небезпечних захворювань та навіть гибелі.
Домашні тварини харчуються тим, що для них приготував господар, це можуть бути різні корми, або залишки їжі (недоїдки).
Процес одомашнення та процес приручення, яка різниця?
Приручення – це призвичаювання диких тварин до утримання в неволі в умовах господарства протягом 1-го покоління.
Одомашнення – це процес розведення приручених тварин із господарською метою протягом багатьох поколінь. Нерідко одомашненням займаються для економічної мети, щоб виростити та з часом отримати з цього матеріальну платню.
Отже, маємо надію, що тепер Ви знаєте яких диких тварин потрібно приручити сучасній людині.