Цікаві факти про бермудський трикутник розкриють багато невідомого і незрозумілого про це загадкове місце, де відбуваються таємничі зникнення морських і повітряних суден.
Цікаві факти про Бермудський трикутник
1. Розташований в Атлантичному океані, Бермудський трикутник знаходиться між Бермудськими островами, Пуерто-Ріко і Флоридою.
2. Багато людей чули про Бермудський трикутник, але чи знаєте ви, що він також відомий як Море Диявола (або Зачароване Море).
3. Христофор Колумб був першою людиною, який помітив дивні явища в районі де знаходитися Бермудський трикутник. Він заявляв, що він бачив загадкові вогні, які виникали труднощі з компасом.
4. У 1945 році там вперше встановили спостереження. У проекті брали участь як рятувальники, так і фахівці та науковці.
5. Протягом XX століття тут зникло близько 100 суден та літаків, тобто приблизно по одному на рік.
6. У Бермудському трикутнику, часто відсутні ознаки уламків об’єктів, які безслідно зникають. Це все, через Гольфстрім який проходить через Бермудський трикутник, він допомагає дуже швидко позбавлятися від будь-яких уламків, таким чином, не залишаючи ніяких слідів від будь-яких інцидентів.
7. Площа Бермудського трикутника, близько 440 000 миль (4 тис. км²). Це площа набагато більше, ніж штат Техас, Луїзіана і Оклахома, разом узяті.
8. Найвідомішим випадком досі залишається зникнення літака під назвою «рейс 19» а також тих літаків, які були відправлені, щоб знайти зниклий літака. Загалом, 27 людей та 6 літаків не були знайдені. Це сталося в 1945 році.
9. Бермудський трикутник, одне з двох місць на Землі, де компас не вказує дійсний напрям півночі.
10. В околицях Бермуд до 1600 року було зареєстровано понад 30 аварій. Потім кораблів тут побільшало, і кількість незрозумілих катастроф теж зросла.
Найбільшим із загиблих тут кораблів був круїзний лайнер “Крістобаль Колон”. Він зазнав аварії в 1936 році, налетівши на рифи, і затонув.
Наприкінці літа 1840 року у морі було виявлено французьке судно «Розалі». На кораблі не було видимих ушкоджень, але людей там не виявили. Схожа історія повторилася й у 1872 році – судно «Марія Целеста» цілий місяць дрейфувало хвилями без екіпажу. Що там трапилося так ніхто і не знає.