Картина “Запорожець” опис

монастирський запорожець опис картини Мистецтво

Твір-опис картини “Запорожець”  А. Монастирського можна написати використовуючи нижче наведений приклад. Опис зовнішності козака має бути викладений досить детально.

“Запорожець” опис картини

Перед моїм поглядом знаходиться картина “Запорожець” відомого українського художника А. Монастирського. Сильний і мужній козак сидить і міцно стискає у руці шаблю. Сильні руки, що тримають зброю, свідчать про те, що цей воїн був загартований у багатьох боях.

Дивлячись на козака, я бачу мужнього та досвідченого воїна. Сумні очі козака, його задумливий погляд свідчать про те, що він хвилюється за майбутнє свого народу.

Обличчя старого запорожця смагляве та обвітрене. У чоловіка довгі вуса та оселедець на голові, які є символом козацтва. У запорожця орлиний ніс із горбиком та густі брови. Карі очі чоловіка — замислені та втомлені, мабуть, через складні випробування та нелегке життя козаків. Запорожець має велику кількість зморшок та обличчі та руках, які свідчить про його немолодий вік.

Запорожець одягнений у просторе та зручне вбрання:  біла сорочка, червоний жупан, широкий пояс, штани-шаровари. На його плечі накинено овечий кунтуш. Образ козака довершує велика, гостра шабля, яка разом із воїном творила історію для нас.

Картина Монастирського відображає не тільки життя старого козака, але і всю складну долю українців. Ця картина має якісь сумні мотиви, вона нікого не лишає байдужими. Саме такі герої, як зображений запорожець  віддавали своє життя за вільну та незалежну Україну.

Я щиро вдячний людям, які відстоювали нашу незалежність в далекому минулому, і тим, які це роблять сьогодні.

Оцініть статтю
Додати коментар