“Мудра дівчина” скачити (завантажити) казку

мудра дівчина завантажити текст 5 клас

Українська народна казка “Мудра дівчина” навчає доброті, кмітливості та показує, що в житті не існує ситуацій з яких неможливо знайти вихід.

“Мудра дівчина” скачати

“Мудра дівчина” скачать fb2, pdf, epub. Завантажуйте книгу повністю і безкоштовно (щоб скачати, обирай і натискай на іконку потрібного формату):

pdf скачать (завантажити безкоштовно) epub скачать (завантажити безкоштовно) fb2 скачать (завантажити безкоштовно)

*розшифрування, щоб зрозуміти який формат Вам підходить:

FB2 – легка структурована книга, ідеально для читання з мобільного;

EPUB – підходить для більшості рідерів, структурована книга;

PDF – відкривається будь-де, зручно для друку.

Відгук до твору “Мудра дівчина”:

Мені дуже подобається казка «Мудра дівчина», що є зразком соціально-побутової казки. В творі зображе­но кмітливу та винахідливу дівчину Марусю, що відгадала усі за­гадки пана – брата батька і впоралася з усіма завданнями. Своїми діями дівчина дуже допо­могла батькові у скрутному становищі. Пан хотів загадати таку загадку, щоб затримати у себе дівчину, але Маруся завжди знаходила правильну відповідь. А коли вона змогла розібратися, яка з двох кобил є матір’ю ма­ленького лошати, то пану нічого не залишилося, як відпустити Марусю.
Тож ми бачимо, що пихаті користолюбці і багатії завжди зазнають поразки. У казці змальовано винахідливість й мудрість простих людей. Щирі почуття й повага до старших протистоять у творі пи­хатості, жадібності, духовному убозтву користолюбців.

Казка “Мудра дівчина” аудіо (слухати повністю)

Оцініть статтю
Додати коментар