Чи знаєте ви щось цікаве про сигарети? Цікава інформація про сигарети для дітей і дорослих зібрана в цій статті. Можливо прочитавши цікаві факти про сигарети, або цікаві факти про куріння ви кинете цю вбивчу звичку.
Цікаві факти про сигарети
Сигарети бувають овальні, круглі, з фільтром, без фільтра
Сигарети є найбільш ходовим товаром у світі.
Хоч і деякі сигарети виробляються з низьким вмістом смол і нікотину, курці зазвичай вдихають їх дим ще глибше, щоб отримати такий же нікотиновий ефект, як від звичайних сигарет.
При горінні сигарети утворюється більше 4000 хімічних сполук
Мальборо – є найбільш продаваною сигаретою в світі.
Сигарети Мальборо випускаються з 1924 року.
Торгова марка Marlboro належить компанії Philip Morris Іnt.
Завдяки потужній рекламі та спонсорських вкладень, Marlboro популярний в усьому світі. З 1997 року, Malboro підтримує команду Феррарі в гонках Формули- 1.
У 1924 році, фільтрові сигарети Marlboro випускалися для дам з гаслом «м’які як травень» (навколо фільтра малася червона смужка, що приховує сліди помади).
Найбільшим виробником сигарет є Китай, який виробляє 1700 мільярдів сигарет на рік.
До паперу, щоб сигарета не гасилася, додають селітру.
Електронні сигарети можуть бути альтернативними засобами доставки нікотину у курців, і, хоча нагадують сигарети, але виробляють пар, а не дим.
Цікаві факти про боротьбу з курінням
Від куріння щодня помирає більше 10 тисяч чоловік, інтерес до цієї згубної звички зростає. Жителі землі витрачають більше ста мільярдів доларів США в 365 днів на тютюнову продукцію різних марок.
Цікавий факт: зі словами «тільки диявол здатний випускати дим з ніздрів», учасник експедиції Колумба був засуджений до тюремного ув’язнення. Це можна вважати першим протестом громадськості проти куріння.
Вже в 1575 році, католицька церква ввела заборону на куріння в місцях, де проводяться молитви в Іспанії. А на початку 17 століття Західна Європа почала широку пропаганду згубної звички. По-перше, це приносило величезний дохід скарбниці і виробникам. По-друге, здавалося, що це не може нашкодити людям.
Сучасна боротьба з тютюном змушує бажати кращого. В Україні палити заборонено в громадський місцях, а продаж тютюнової продукції заборонено не повнолітнім дітям. А от у Сполучених Штатах Америки, кожен штат бореться з курінням по-своєму. Наприклад, у Нью-Йорку, заборонено палити в громадських приміщеннях та приміщеннях закритого типу, а також в автомобілях службового призначення. Штраф за порушення становить близько тисячі доларів. В Італії міри покарання можуть каратися штрафом сягаючим близько двох тисяч євро. Але на перше порушення складе не більше 250.
Королівство Бутан, в Гімалаях оголосило тютюн поза законом і тепер, продаж сигарет або вирощування тютюну карається штрафом в 225 доларів США! Здавалося б, сума невелика, однак, середня зарплата людини в королівстві становить всього шістнадцять доларів.
«Здорове покоління», яке знаходитися в Швеції, розпоряджається студентськими стипендіями. З недавніх пір, студент, який хоче отримувати стипендію і вчитися в Осло або Копенгагені повинен просто напросто кинути палити. А в Данії 75 відсотків працівників оголосили некурящі зони на робочих місцях.
У Німеччині, в страховий поліс внесена поправка, що некурящий людина сплачує внесок на 40 відсотків менше курця, оскільки для охорони здоров’я він обходитися набагато дешевше. Цікаво, що в Німеччині працівникам виділяється час на перекури, а тим, хто не курить, час підсумовується і додається до щорічної відпустки. Ось так от Західна Європа бореться із згубною звичкою.
Цікавинки про сигарети, цікаві відомості про сигарети ви можете розширити через форму коментарів.