У яких продуктах міститься прогестерон?

В організмі жінки виробляються три різновиди статевих гормонів , це естрогени , прогестерони і тестостерони .

Прогестерон – це гормон вагітності , необхідний для виношування плоду , він сприяє накопиченню жирів , підняттю настрою , підвищенню апетиту .

Якщо ви здали аналізи і вони показали недостатній рівень прогестерону , його можна підвищити за допомогою спеціальних препаратів або продуктами харчування, що містять прогестерон.

У яких продуктах міститься прогестерон ?

Гормон прогестерон у продуктах харчування майже не міститься , він виробляється організмом людини. Але існують продукти, здатні підвищувати його вироблення.

Продукти, що підвищують прогестерон

Авокадо , оливки , червоний перець , малина , сирі горіхи , насіння і насіння є хорошими джерелами рослинних жирів , необхідних організму для вироблення прогестерону . Крім того , що авокадо підвищує рівень прогестерону , він містять 20 різних вітамінів , мінералів і фитонутриентов , які потрібні організму для підтримки хорошого здоров’я і захисту від захворювань .

Щоб ефективно підвищити рівень прогестерону під час вагітності , корисно вживати вітаміни В , С і Е , цинк , а також , продукти , в яких ці вітаміни містяться у великих кількостях.

Про те , що для синтезу статевих гормонів потрібен холестерин , мало хто знає. Тому при нестачі прогестерону необхідно їсти більше білків тваринного походження. Це м’ясо , птиця та риба . Також жирна їжа з холестерином : яйця , жирне м’ясо. Також необхідно додасть в раціон продукти, що містять вітамін Р і аскорутин . Це цитрусові , плоди шипшини , чорна смородина . Ретельно стежте за режимом прийому рідини , уникайте стресових ситуацій .

Також можна підвищити рівень прогестерону за допомогою продуктів з великим вмістом крохмалю. Це може бути рис, картопля , вироби з борошна . До речі , крохмалисті продукти так само , як і прогестерон , володіють заспокійливим ефектом .

Підняти рівень прогестерону можна і за допомогою лікарських трав , які потрібно вживати у вигляді відварів . Це може бути простріл луговий , манжетка , малина , перстач гусячий , Вітекс священний.

Оцініть статтю
Додати коментар