Як забрати гіркоту з баклажанів?

Можливо, ви теж помічали, що якщо баклажани готувати відразу після очищення – вони гірчать. То як прибрати гіркоту з баклажанів для приготування смачних страв. Адже з баклажанів можна приготувати і заготовки на зиму, і запікати їх, і смажити, і готувати з ними перші страви. І погодьтеся, що баклажани без гіркоти набагато ніжніші і смачніші.

Що робити щоб баклажани не гірчили?

Найпростіший спосіб, щоб баклажани не гірчили видалити шкірку, але такий варіант не завжди підходить. Залежно від того, що ви хочете приготувати від гіркоти в баклажанах можна позбавиться кількома методами, але всі вони вимагають використання солі.

Якщо ви будете смажити баклажани, тоді щоб забрати гіркоту з баклажанів зробіть наступне:

1. Потрібно порізати баклажани на потрібні для вашого страви шматочки.

2. Замочити в солоній воді ці ж шматочки, накрити і поставити під гніт. Головне, щоб отриманий розсіл мав глибокий солоний смак. Баклажани не повинні лежати дуже тісно у воді. Скільки вимочувати баклажани? – Це займе близько 20 хвилин.

3. Воду злити, баклажани промити і далі готувати за рецептом.

Якщо баклажани потрібні для смаження, то такий метод ще й посприяє меншому вбиранню ними масла.

Якщо баклажани ви хочете запекти, підготувати до консервації, то щоб видалити гіркоту з баклажанів краще зробити наступну процедуру:

1. Порізати баклажани часточками, смужками, або кубиками.

2. Посипати їх сіллю і дочекатися, поки вони пустять сік – 10-15 хвилин, з цим соком піде і гіркота з баклажанів.

3. Потім промити під проточною холодною водою і приступати до приготування смачних страв з баклажанів.

Як видалити гіркоту з баклажанів, якщо потрібно терміново щось приготувати?

Гіркота в баклажанах міститься в шкірці, і щоб зробити їх не гіркими досить очистити її і приступати до приготування страви.

Як позбавиться від гіркоти в приготованих баклажанах?

Якщо ви приготували блюдо з баклажанів, а вони трохи гірчать, то видалити гіркоту повністю навряд чи вийде. Для часткового ефекту підійдуть різні спеції.

Які баклажани краще вибирати при покупці?

Справа в тому, що гірчать саме переспілі баклажани, вони більше за розмірами, так що запам’ятайте, що баклажани з першого врожаю практично ніколи не гірчать.

Гіркота в баклажанах цілком може бути свідченням того, що баклажан «перележала на грядці» або іншими словами був зібраний не вчасно.

Оцініть статтю
Додати коментар