Мультиварка, якої фірми найкраща? Таке питання виникає у багатьох перед покупкою товару. Якісні мультиварки прослужать Вам не один рік, тому купуючи техніку варто ознайомитися не лише з характеристиками товару, а й з відгуками.
Якої фірми вибрати мультиварку?
Основні виробники мультиварок:
- Редмонд.
- Поларіс.
- Філіпс.
- Панасонік.
- Мулінекс.
- Скарлетт.
- Вітек.
Перш за все, давайте розглянемо недорогі і доступні моделі таких відомих фірм, як Scarlett і Polaris.
Мультиварки від торгової марки «Скарлетт» вишукані, доступні і якісні. Моделі «Скарлет» володіють достатнім набором програм, високою потужністю і місткою чашею з антипригарним покриттям. Наприклад, модель Scarlett SL-MC411P01 має доступну ціну, потужність в 900 Вт, 5-літрову чашу і довгий списко програм. Відкладений старт і автопідігрів роблять використання приладу більш комфортним.
Бренд Polaris не такий популярний на вітчизняному ринку, хоча цей виробник зарекомендував себе як надійний та сучасний бренд. Фірма відрізняється високою якістю збірки і уважністю до деталей. Давайте розглянемо саму рейтингову модель Polaris PMC 0512AD. Недорога мультиварка, з 5-літровою тефлоновою чашею і 12 режимами роботи. Потужність – 860 Вт, РК-дисплей з усією необхідною індикацією.
Середній ціновий сегмент займають такі гучні бренди, як Panasonic і Moulinex.
Мультиварки Панасонік – компактні і практичні. При цьому, моделі мають широкі можливості і великим вибором режимів для приготування різних корисних і смачних страв. Panasonic SR-TMS520- не найдешевша модель, проте, в мережі можна прочитати чимало позитивних відгуків про цей пристрій. З переваг – відкладений старт, зручне електронне управління, ергономічний пластиковий корпус, 5-літрова чаша. Прилад відрізняється економним споживанням електроенергії, стильним дизайном і малою вагою.
Moulinex позиціонує себе як стабільна і надійна компанія. Модель CE 500E32 відзначена нашими покупцями за містку керамічну чашу, великий вибір режимів роботи і функцію «мультиповар». Потужна і швидка мультиварка-скороварка порадує вас великою кількістю смачних і корисних страв, а також випічкою і йогуртом.
Але найпопулярніша серед фірм, які виробляють мультиварки, це Redmond. Цей бренд поставляє на світовий ринок виключно якісну, довговічну і надійну техніку. Часто саме цю ТМ називають найкращим виробником мультиварок. І це цілком заслужено. Моделі Редмонд – стильні, міцні і багатофункціональні. REDMOND RMC-P350 – сучасний і зручний побутовий прилад з функцією скороварки. Також, ця модель порадує відмінно приготованими стравами на пару. У функціоналі – 14 програм, відкладений старт, підтримка тепла. Зручне і просте електронне управління, компактні габарити, приємний зовнішній вигляд.
Звичайно, крім цих моделей, на vseceni.ua можна підібрати і інші збалансовані моделі – більш прості і дешеві або навпаки – наворочені, з можливістю віддаленого управління або довгим списком режимів.
Як вибрати якісну мультиварку?
Щоб вибрати мультиварку варто звернути увагу на такі критерії:
Місткість чаші для приготування їжі. Бувають моделі з чашами від 2 до 8 л. Якщо ви живете в самі або удвох, то вам цілком вистачить 2 – 3-літрової мультиварки. Якщо у вас велика родина або ви часто приймаєте гостей – купите мультиварку з чашею в 5-7 л.
Покриття чаші. Зазвичай, ємності двиробляють зі сталі або алюмінію і покривають антипригарним шаром – з тефлону або кераміки. Тефлонові чаші не дають їжі пригоріти, легко відмиваються, добре прогріваються, але чутливі до подряпин і механічних пошкоджень. Кераміка міцніша, екологічна, але таку посудину не можна мити в посудомийній машині.
Потужність може бути від 450 до 1600 ват. Чим вище потужність, тим швидше буде готуватися їжа. Середній показник – від 500 до 860 ват – цього цілком достатньо для приладу в 4-5 л, який з легкістю забезпечить їжею сім’ю з 3 – 4-х чоловік.
Кількість програм. Основних режимів не так вже й багато – «молочна каша», «крупа», «тушкування», «суп», «жарка», «пар», «варіння», «випічка». Якщо у вашому приладі є можливість самостійно налаштовувати тривалість приготування і задавати потрібну температуру – вам цілком вистачить цього функціоналу. Деякі моделі з середнього цінового сегмента різних фірм можуть робити йогурт. Іноді кількість програм може перевалити за 50, але по суті, це одні і ті ж програми з невеликими відмінностями.
Отже, тепер ви знаєте, на що звертати увагу при виборі якісної і продуктивної мультиварки.