Джордж Байрон цікаві факти

Джордж Байрон цікаві факти з життя письменника Ви дізнаєтеся в цій статті.

Джордж Байрон цікаві факти

Зріст Байрона — 1,72 м

Байрон належав до аристократичної, але збіднілої сім’ї, в десять років після смерті діда (батько втік від боргів до Франції незабаром після народження майбутнього поета) успадкував титул лорда.

Навчався він не дуже добре, хоч і уславився знавцем класичної літератури. У Кембриджському університеті також вважав за краще спорт і світські розваги, не вилазячи з боргів.

Джордж Байрон приходив в крайню ступінь роздратування при вигляді сільнички з сіллю.

Великий поет Байрон був кульгавий, схильний до повноти і надзвичайно велелюбний.

Щоб виправити кульгавість, Байрон займався спортом, став стрілком, боксером, наїзником, плавцем.

Байрон легко міг проплисти 5 миль (9 км). В 1809 р. він переплив гирло річки Тахо, наперекір стрімкій течії під час океанського припливу. В 1810 р. за годину і десять хвилин переплив протоку Дарданелли (шириною понад 4 км). Італійці називали його «англійцем-рибою» після того, як Байрон здобув перемогу під час змагань у Венеції в 1818 p., протримавшись на воді чотири години двадцять хвилин і здолавши відстань у кілька миль.

• Фізично загартований і сильний, Байрон, однак, був примхливим щодо своєї зовнішності й здоров’я. Знаючи за собою схильність до повноти, він виснажував себе постійними дієтами, ліками, часто жив надголодь.

Джордж Байрон дуже любив тварин. Навчаючись в Кембриджі, він зіткнувся із забороною на утримання собак у кімнатах і вирішив завести ведмедика. Так як ведмеді в забороні не згадували, університет нічого не зміг вдіяти з цим фактом. Протягом життя серед вихованців Байрона були лисиця, борсук, крокодил, орел, журавель і чапля.

Цікаві факти про лорда Байрона розкриють таємниці письменника, які Ви не знайдете в його біографії.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *