“Альпійська балада” цитатна характеристика

альпійська балада скорочено Цитатна характеристика

“Альпійська балада” цитатна характеристика Івана та Джулії допоможе краще зрозуміти їх образи.

“Альпійська балада” цитати до образів

“Альпійська балада” цитатна характеристика Джулії

«…він помітив, як під копицею чорного, давно не стриженого волосся радісно блиснули такі самі чорні, мов маслини, очі»

«Здавалося, він десь уже бачив ці незрозумілі очі на смуглявому, худому лиці…Казалось, он где-то уже видел их, эти непонятные глаза на смуглом, сильно исхудавшем лице…», «У цьому погляді він помітив заспокоєння і тиху вдячність за те, що не пішов без неї…»). Автор дає читачам можливість поступово розкривати для себе Джулію, як це робив Іван; вона змінюється, як і кожна людина, залежно від настрою, ситуації. 

“Альпійська балада” цитатна характеристика Івана

“Іван поліз між каменями, дівчина, знявши важкі колодки, мов ящірка, пробиралася за ним і, плутаючи слова різних мов, розпитувала, хто він. Їй було важко зрозуміти, що таке колгосп, колективізація, рядовий, але вона повторювала слова і вимагала пояснень. Себе дівчина назвала Джулією.”

“Пробираючись через скелі, Іван думав про те, що за двадцять п’ять років свого життя звик обходитися без чужого співчуття. Він завжди покладався тільки на себе, на свої сили.”

” У двадцять п’ять років юність уже закінчується, але Іван Терешко не пережив того, що дає ця чудова пора людині. Коли помер батько, він ще підлітком допомагав матері піднімати менших дітей. Потім армія, війна, полон.

“Було не до кохання. Він не знав жінок і все ж, як це часто буває в молодості, до звичайних стосунків хлопців і дівчат ставився скептично”.”

“Вона щось шепотіла незрозуміле, але Іван розумів усе”. Тепер уже нічого не мало значення — поряд з ним була вона, загадкова, невідома, але безкінечно рідна і дорога.”

“”Вона підняла пухнасті вії… і в її очах заясніли зірочки”. Джулія сказала, що народить йому сина, після війни поїде з ним у Білорусію, у село Терешки, де близько-близько два озера. Вони будуть щасливими.”

“Смерті він не боявся, міг поборотися за себе, тим більше тепер, коли треба боротися за життя двох. Нехай спробують взяти її від нього!”

“Альпійська балада” аудіокнига скорочено

 

Оцініть статтю
Додати коментар