Аудіокнига “Жага до життя” скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про історію про правила виживання людини в екстремальних умовах.
Джек Лондон “Жага до життя” аудіокнига скорочено
Аудіо “Жага до життя” скорочено подане у відео. Його доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.
Слухати аудіокнигу “Жага до життя”:
“Жага до життя” скільки сторінок? у книзі приблизно 90-100 сторінок (залежно від видавництва)
Про що твір “Жага до життя”?
Двоє чоловіків йшли один за одним, похмурі та мовчазні, з важкими рюкзаками за плечима. Вони з приятелем уже поверталися, у їхніх мішках було золото. Чоловік, який йшов другим, звернувся до супутника, але той навіть не звернув на нього уваги. Навіть коли просив його про допомогу, він йшов усе вперед і вперед.
Залишившись один, безіменний герой перевірив годинник, розпалив багаття. Напившись кип’яченої води та трохи зігрівшись, можна було подумати, як діяти далі. Найголовніше не збитися зі шляху. Черевики зовсім стерлися, але було ще кілька ковдр, якими можна було обмотати ноги. Вранці мандрівник пішов далі. Йому жахливо хотілося їсти.
Дорогою траплялися ягоди, які не могли вгамувати голод, але він їх їв. Так тривало кілька днів. У його голові промайнула думка, чи дійшов його друг до схованки? Там були заховані речі, які могли допомогти вижити. Безіменний герой твору вперто йшов далі й далі. Увечері зупинявся заводив годинник, перевіряв напрям руху. Головне не заблукати, але чим далі йшов, тим чіткіше розумів, що збився з дороги. Незабаром настане глибока осінь, піде сніг. Взуття уже стало непридатним, ковдри всі були подерті. Треба йти на південь, там на нього чекатиме друг. Він обов’язково дочекається і вони продовжать шлях разом.
З кожним днем йти було все важче, руки й ноги не слухалися. Рятували сірники, він поділив їх на три купки. За допомогою їх чоловік розводив багаття, грівся, пив окріп. Рибок, яких він ловив у водоймах, їв сирими. Якось навіть знайшов гніздо з пташенятами і з’їв їх живцем. Голод був настільки сильний, що йому доводилося не тільки їсти сире м’ясо і коріння, але і задубілими пальцями рити землю і шукати черв’яків і жаб.
Тварини, які зустрічалися по дорозі, дивилися на нього з подивом. А йому було дуже прикро, бо в рушниці не було жодного патрона. Він іноді впадав у відчай, і тихо плакав, потім голосніше. Багаття вже майже не допомагало зігрітися і повністю висушитися, сон не приносив полегшення. Мандрівник прокидався змерзлий і хворий. З неба зривався сніг, то дощ. Голод і холод гнали його в дорогу, не даючи розслабитися. Героя було цікаво чи дістався Білл схованки чи ні, адже його слідів ніде не було видно. На одному з привалів він почав ділити золото. Одну частину сховав, вирішивши, що повернеться за ним, другу поклав у рюкзак.
Його починають мучити видіння та нав’язливі думки. Замість ведмедя йому привидівся кінь. Пристрелити ведмедя він не міг, але подумав про те, що тварину можна було здолати ножем. Людина схаменулась. Страх опанував його. Ведмідь загарчав здивований безстрашністю невідомої істоти та пішов.
Настали найважчі дні, сил зовсім не було. Голод уже не мучив. Людина лежала не в змозі поворухнутися. Озираючись, він побачив недалеко вовка. Швидше за все, тварина була хвора. бо здорова уже б напала на неї.
Раптом чоловік побачив обгризені кістки, а між ними залишки мішечка із золотим піском. Тоді герой зрозумів, що це останки Білла. Тут сили остаточно залишили оповідача, і йому довелося повзти до берега, а вовк повз за ним. Тоді золотошукач накинувся на хижака, душив його, вкусив за шию і почав пити кров. А потім чоловік заснув. Через деякий час прийшов до тями на березі, і незабаром його підібрало на свій борт китобійне судно.
Маршрут героя пройшов від місцевості на північ від Великого Ведмежого озера до впадання Коппермайн в Північний Льодовитий океан, де його підібрало китобійне судно і згодом доставило в Сан-Франциско.
Тепер ви знаєте про що йдеться у творі “Жага до життя” Джека Лондона і зможете отримати відмінну оцінку.