Чому твір “Жага до життя” має таку назву?

Чому Жага до життя має таку назву? 6клас

Яке значення назви оповідання “Жага до життя” Джека Лондона та чому твір має таку назву розглянемо нижче. Та спочатку варто зазначити, що жага – це нестримне почуття любові.

Чому “Жага до життя” має таку назву?

“Жага до життя” – це історія про боротьбу за виживання. Білл – напарник головного героя, покинув товариша в біді, але не кинув золото. Білл не думав ні про кого, золото позбавило його розуму, він думав тільки про багатство. Та своє життя, цей підлий вчинок йому не допоміг врятувати.

Головний герой, попри голод, холод, переслідування хижаків, зміг зберегти своє життя. Він викинув своє золото, бо зрозумів, що воно не головне, що без нього йому буде легше йти. Безіменний герой зміг вижити, і врятувала його саме любов до життя. Тому автор так і назвав свій твір.

Весь його шлях, кожен крок – це була жорстока боротьба за життя. Їжі не було, щоб вижити він їх болотяні ягоди, ловив маленьких рибок у калюжах. Його взуття зносилося, одяг обірвався, його коліна «були здерті до живого м’яса», але герой продовжував йти вперед, а коли уже не було сил йти, то повз.

Ці страшні випробування перетворили героя на істоту, яку навряд чи «можна було назвати людиною». Він перестав будь-що відчувати. Проте «саме життя в ньому не хотіло гинути та гнало його вперед». Саме завзятість та життєлюбність допомогли безіменному героєві врятуватися. Ось чому твір «Жага до життя» має таку назву.

Слухати аудіокнигу “Жага до життя”:

Оцініть статтю
Додати коментар