Для чого купують бойлери

чому потрібен бойлер Поради

Бойлери використовують для нагрівання води. Здебільшого українські сім’ї купують водонагрівач через погане водопостачання. Встановлення цього пристрою дасть змогу прийняти ванну або душ, помити посуд.

Переваги бойлера

Придбавши пристрій, ви позбудетеся необхідності постійно кип‘ятити воду для побутових потреб. Він стане практичним рішенням за умови поганого її постачання. Переваги водонагрівача:

  • безпечність;
  • автоматичність процесу нагрівання;
  • можливість встановлення в різних приміщеннях: офіс, квартира, будинок;
  • немає залежності від порушень централізованих комунікацій.

Якщо ви вирішили придбати водонагрівач, довіряйте надійним магазинам. У каталозі Eldorado.ua пропонують бойлери від перевірених та відомих брендів. Тут представлені пристрої з різним механізмом, які функціонують від газу та електрики. Різноманітність моделей дає змогу вибрати агрегат згідно з вашими бажань та потреб. Перед придбанням треба ознайомитися з його технічними особливостями.

для чого купують бойлер

Об‘єм водонагрівача

Перш ніж купувати бойлер, визначтесь із необхідною кількістю води для нагрівання. Усі моделі різняться місткістю вбудованого бака та швидкістю нагріву. За цим критерієм розрізняють такі пристрої:

  • 10―40 л ― електричний водонагрівач таких габаритів підійде для невеликої квартири та призначений для 1 користувача;
  • 50―80 л ― бойлер класичного розміру, підходить для сімейної пари;
  • 80―150 л ― призначений для великої родини; 
  • 200+ ― використовується сім’ями, які складаються з 5–8 людей, підходить для чималої квартири чи будинку.

Чим більша місткість водонагрівача, тим вища його вартість. Від літражу пристрою залежить його розмір. Під час вибору враховуйте ці критерії.

Як вибрати водонагрівач

Під час купівлі бойлера звертають увагу на його вартість, розміри, обсяг, бренд. Вимірюють місце, призначене на його встановлення: на підлозі, на стіні, під мийкою, у шафі. Також визначаються з типом ТЕНа. У магазині пропонуються моделі з класичним, комбінованим та непрямим водонагрівальним елементом.

Серед користувачів популярні пристрої з можливістю дистанційного керування. За цим критерієм бойлери бувають механічними, електричними, сенсорними та віддаленими. Ринок пропонує різні прилади. Перед придбанням треба ознайомитися з відгуками покупців, брендом та вивчити відмінності моделей.

Оцініть статтю
Додати коментар