“Фарбований шакал” аудіокнига

фарбований шакал аудіокнига Казки народів світу

Індійська казка “Фарбований шакал” аудіокнига слухати українською варто, щоб дізнатися всесвітньо відому історію про хитрого лиса.

Аудіокнига “Фарбований шакал” слухати

“Фарбований шакал” аудіо з картинками допоможе краще запам’ятати сюжет казки.

“Фарбований шакал” про що казка?

Історія блакитного шакала, відома не лише в Індії, а й в усьому світі. А розповідає вона таку історію.

Одного вечора, коли стемніло, голодний шакал Чандарава пішов на пошуки їжі у велике село в джунглях неподалік від його дому. Місцеві собаки не любили шакалів і погналися за ним. Шакал біг так швидко, як міг, і, не дивлячись, куди біжить, упав у відро з фарбою біля будинку фарбувальника тканин. Собаки побігли далі, а шакал виліз із відра мокрий, але неушкоджений.

Шакал пішов у джунглі й побачив лева, короля джунглів. Лев запитав його, хто він, і шакал, побачивши, що його шерсть посиніла, назвався захисником усіх тварин у джунглях. Чандарава сказав леву, що він продовжуватиме захищати джунглі, лише якщо всі тварини дадуть йому їжу та притулок.

Невдовзі у Чандарави почали просити поради тварин з джунглів, вони приносили йому найкращу їжу. Але однієї ночі коли Чандарава почув виття шакалів, то він не зміг стриматися і теж завив у відповідь. Тварини зрозуміли, що це звичайний шакал, який їх обдурив. Чандарава намагався втекти, але не встиг: колишні слуги роздерли його на дрібні шматочки.

Оцініть статтю
Додати коментар