Казка про Діда Мороза і Снігуроньку

Казки

Казка про Діда Мороза і Снігуроньку підтримає віру дітей в чудеса та подарує гарний настрій.

Казка про Діда Мороза і Снігуроньку

У Казковому лісі жили-були Дід Мороз і Снігуронька. Вони були дуже щасливі тому, що кожен рік вітали дітей з Новим роком! Дід Мороз і Снігуронька по-справжньому любили хлопців та дівчаток і готували для них найкращі подарунки. Дід Мороз знаходив найсмачніші цукерки, а Снігуронька підбирала найкращі іграшки.

А ще щасливі вони були тому, що жили в прекрасному Казковому лісі. Яким чудесним був цей ліс! Верхівки сосен в ньому дотягувалися до золотих зірок, смарагдові ялинки ховали свої колючі лапи в пухнасті рукавиці, а сніг був такий блискучий, що здавалося, ніби весь ліс обсипаний дорогоцінним піщинами.

І ось одного разу Дід Мороз і Снігуронька готувалися до чергового Нового року. Снігуронька пошила собі нову сукню з блискучими намистинками, а у Діда Мороза вбрання і так було хоч куди.

Того ранку, коли Дід Мороз і Снігуронька повинні були поїхати до дітей, сталася неймовірна подія.

Зникло святкове вбрання Діда Мороза!

Ні сріблястої шуби, ні теплих чобіт, ні розшитої золотом шапки, не було! А Дід Мороз вважав цей одяг щасливим, тому що в ньому він вітав дітей, і тому що золоті зірочки до нього пришивала Найдобріша фея.

Зажурився Дід Мороз, зажурився. А Снігуронька його заспокоює:

– Не час сумувати, дідусю, давай щось придумаємо. Давай покличемо Снігура Гришу, він всюди літає і багато знає.

Снігур Гриша був улюбленим птахом Діда Мороза.

Прилетів Гриша вислухав Діда Мороза і каже:

– Політаю, гляну навколо, може бути, щось і побачу.

Літає Гриша по лісі, в усі куточки зазирає. Раптом бачить, що біля хатинки на курячих ніжках всі лісові лиходії до Нового року готуються – Баба-Яга і Мара пельмені готують, Лісовик від снігу двір очищає, Соловей-розбійник усіх своїм посвистом розважає, а Кощій Безсмертний в костюмі Діда Мороза щось в мішок складає.

– Так ось де вбрання Діда Мороза, – просвистів собі під ніс снігур Гриша. – Що ж робити?

І полетів він назад до Діда Мороза та Снігуроньки. Дід Мороз як почув, що його одяг у Кощія Безсмертного, надів старі валянки, які бігають так само швидко, як і чоботи-скороходи, і відправився до Найдобрішої феї.

Дізнавшись в чому справа, фея задумалася.

– Ти – Найдобріша фея на світі, – сказав Дід Мороз. – Подаруй Кощію Безсмертному новий костюм. А свій костюм я у нього заберу.

Але фея сказала Дідові Морозу, що до Кощія Безсмертного вона відправиться сама. А Дід Мороз побіг додому очікувати фею.

Незабаром фея з’явилася. Вона повернула Дідові Морозу його вбрання і сказала, що Кощію подарувала новорічний костюм, але золотих зірочок нашивати на нього не стала. А в честь Нового року всій лісовій братії, що зібралася у Баби-Яги, Найдобріша фея подарувала подарунки.

Дід Мороз надів свою святкову шубу, розписні чоботи, розшиту золотом шапку і разом зі Снігуронькою помчав до дітлахів.

І Найдобрішу фею він взяв з собою. Нехай побільше добра вона подарує дітям!

І тобі, друже, Найдобріша фея подарує добро, а Дід Мороз зі Снігуронькою подарунки.

Оцініть статтю
Додати коментар