“Казка про яян” аудіокнига (скорочено)

казка про яян аудіокнига Українські книги

Емма Андієвська “Казка про яян” аудіокнига скорочено слухати онлайн варто, щоб дізнатися історію про пастушка, який потрапив у незвичайну країну.

“Казка про яян” скорочено аудіокнига

Аудіо “Казка про яян” слухати можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст притчі та її стислий переказ.

“Казка про яян” про що?

Твір Емми Андієвської “Казка про яян” розповідає про те, що якось пастушок, переплигуючи за козою, впав у провалля й опинився у великому місті з вежами, де жили яяни. Вони не чули інших і жили лише своїм “я”. Пастушок намагався дізнатися в них де знайти їжу, як вибратися з цього міста, але містяни ніби й не чули його.

Він зустрів старенького дідуся, який пояснив, що вихід з міста можливий через сім брам, але відчинити їх можна було лише тоді, коли вимовити біля брами “ти”, а не “я”. Чоловік теж був чужинцем у цьому місті, тому й міг говорити з хлопцем, Пастушок пропонує чоловіку піти з ним. Але старенький зовсім не мав сил, не міг рухатися. Тоді пастушок бере його на плечі та несе до брами. Біля брами пастушок сказав слово. Брама, почувши “ти”, відчинилася, і хлопець зміг вийти. Але на плечах у нього був уже не старий дідусь, а мішок самоцвітів.

Емма Андієвська "Казка про яян" тести
Тест "Казка про яян" Емма Андієвська  допоможе перевірити ваші знання. Тестування з відповідями дозволить закріпити правильні відповіді в пам'яті.
Оцініть статтю
Додати коментар