Кондиціонери — передумова комфортного клімату у приміщенні

кондиціонер переваги Поради

З настанням спеки можливість контролювати температуру в приміщенні стає нагальною потребою. Тож сьогодні кондиціонери перестали бути предметом престижу та перейшли до розряду звичної побутової техніки, покликаної спростити життя. За наявності якісного та технологічного приладу можна встановити зручну температуру в квартирі, офісі або бізнес-установі.

Переваги кондиціонерів

Серед позитивних сторін кліматичної техніки виділяють такі:

 1. Створення комфортних умов. Кондиціонери дозволяють встановлювати оптимальну температуру в будь-яку пору року. Така опція суттєво підвищує якість життя.
 2. Покращення якості повітря. Сучасні системи кондиціонування дієво відфільтровують пил, шерсть тварин, рослинний пилок, комах та інші забруднювачі. Особливо це актуально для алергіків та астматиків, яким важливо, щоб у повітрі не було пилу чи алергенів.
 3. Підвищення якості сну. Помірно охолоджене приміщення пропонує оптимальні умови для здорового сну. Комфортна внутрішня температура знижує рівень стресу та сприяє нічному відпочинку.

Правильний мікроклімат у приміщенні дозволить зосередитись на своїх справах, не відволікаючись на несприятливі фактори.

Як правильно вибрати кондиціонер

Щоб вибрати систему кондиціонування відповідно до власних потреб, необхідно звертати увагу на такі критерії:

 1. Тип конструкції. Розрізняють моноблокові кондиціонери та спліт-системи. Перші складаються з одного блоку, завдяки чому їх монтаж здійснюється простіше. Спліт-системи оснащені двома блоками, один з яких встановлюється в приміщенні, а другий — назовні. Вони з’єднуються трубкою, якою транспортується фреон.
 2. Тип компресора. Звичайний вмикається та вимикається за досягнення певної температури в приміщенні. Інверторний компресор не вимикається, а періодично змінює кількість обертів.
 3. Потужність. Щоб отримати оптимальну холодопродуктивність, потрібно відштовхуватись від площі приміщення. Формула розрахунку передбачає 1 кВт на кожні 10 м2. Наприклад, якщо рекомендована площа приміщення складає 30 квадратів, то потужність для охолодження кімнати повинна становити 3 кВт.
 4. Режими. Кондиціонери призначені для охолодження, обігріву, осушення повітря та вентиляції. Також можна налаштувати нічний режим зі зниженим рівнем шуму. Серед додаткових опцій виділяють очищення повітря та іонізацію. Ще існує ефект присутності, за якого пристрій переходить у режим сну, коли в кімнаті відсутні люди.
 5. Фільтри. Ступінь чистоти повітря визначається вбудованими фільтрами. Базовий фільтр грубої очистки затримує найбільші частинки забруднювачів. Прилади тонкого очищення вловлюють мікроскопічні спори, пилок та хвороботворні бактерії. Електростатичний фільтр заряджає частинки та примагнічує їх.

Особливим попитом користуються такі моделі кондиціонерів:

 • Samsung AR09TXHQASINUA/AR09TXHQASIXUA;
 • Electrolux Portofino DC Inverter R32 EACS/I-12HP/N8_22Y EU;
 • Grunhelm GAC-07GH (84060);
 • Hyundai ARN09LSSUAWF1/ARU09LSSUAWF1;
 • Cooper & Hunter CH-S07FTXF2-NG.

Щоб ціна на кондиціонер була вигідною, варто відвідати інтернет-магазин Фокстрот. На сайті можна замовити техніку з доставкою всією Україною.

Оцініть статтю
Додати коментар