Квітка-Основ’яненко “Маруся” Аудіокнига (Скорочено)

маруся аудіокнига квітка основ'яненко Українські книги

Аудіокнига “Маруся” скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про головні події трагічного твору Квітки-Основ’яненка. Ця  повість вважається першим прозовим твором, написаним українською мовою.

“Маруся” аудіокнига скорочено

Аудіо “Маруся” подане у відео. Його доповнюють картинки, іллюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Цей драматичний твір дуже цікавий, його сюжет непередбачуваний.
Автор знайомить нас із родиною Наума Дрота. Він живе з донькою та дружиною, вони працьовиті та чесні люди, вірять в Бога. Їх доньку звуть Марусею, і вона теж є втіленням жіночого ідеалу. Ця дівчина добра, чесна, працелюбна та надзвичайно вродлива.

На одному весіллі, де Маруся була дружкою, вона познайомилася із Василем. Молоді люди закохалися один в одного. Але, на жаль, батько Марусі відмовляє сватам хлопця, бо знає що того можуть забрати у рекрути.

Василь та Маруся якийсь час змушені бути далеко один від одного. Вона тяжко переживає розтавання. Маруся дуже тяжко захворіла після розлуки з Василем, бо пішовши в ліс збирати гриби, вона змерзла під дощем. У дівчини почалося запалення легень. Через деякий час дівчина помирає… В той же день Василь приїжджає до Дротів, але Маруся була уже мертва. Не витримавши такого удару Василь іде до монастиря, де стає ченцем, але незабаром помирає.

Оцініть статтю
Додати коментар