Мої враження від твору «Тореадори з Васюківки»

мої враження від твору тореодори з васюківки 6 клас

Твір на тему “Мої враження від твору «Тореадори з Васюківки» допоможе написати про те чим сподобався твір.

Мої враження від твору «Тореадори з Васюківки»

Відомий український письменник В. Нестайко створив повість «Тореадори з Васюківки», яку  у далекому 1979 році Міжнародна рада з дитячої та юнацької літератури включила в особливий почесний список Г. Х. Андерсена, як один із видатних творів дитячої літератури.

Прочитавши перші сторінки, розумієш твір цікавий, сповнений колоритом безтурботного дитинства, описаного живою барвистою мовою з неповторним авторським гумором. Повість захоплює і своїм сюжетом: події розгортаються дуже динамічно, пригода не закінчилася, а хлопці уже у вирі іншої, і щоразу змушені виплутуватися з халепи. Розв’язка кожного епізоду несподівана і непередбачувана, бо дає можливість найкраще розкрити характери героїв.

Ява Рень та Павлуша Завгородній головні герої твору, веселі, винахідливі, справжні друзі, які прагнуть бути відомими. Читаючи майже детективні історії, в які потрапляють хлопці, захоплюєшся відданістю дружбі, вмінню з гумором ставитися до життя. Енергійні винахідники завжди мають безліч нових та оригінальних ідей, а тому одразу починають втілювати їх у життя: метро в селі, корида, порятунок Собакевича. Захоплюючись ідеєю, вони іноді втрачають відчуття межі між уявним світом, який самі створили та реальністю. Та у вчинках героїв тільки добрі наміри і  зовсім немає злого умислу. Друзі імпульсивні, не бояться помилятися і дуже наполегливо та завзято виправляють свої прорахунки, а тому ніколи не скаржаться, що їм нудно. Проявляючи дива винахідливості, Павлуша та Ява  мало слухають дорослих, проте прагнуть розгадати якусь таємницю, загадку, щось що ще невідомо іншим. І водночас вчать читача дитячої мудрості, що актуальна завжди: «Святе це діло дружба», «радість не поділена з другом, це не радість».

Мені цей твір дуже сподобався, а його герої стали прикладом справжніх вірних друзі.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар