“Музика в кіно” повідомлення, коротко розповість Вам про те, яка роль їй відведена в кінематографі.
“Музика в кіно” реферат
Коли з’явилося кіно, то спочатку воно було німим. Мізерні технічні засоби не дозволяли знімати і монтувати фільми такими, якими ми бачимо їх сьогодні. До того ж вважалося, що музика заважає зоровому сприйняттю подій на екрані і не відображає всіх переживань. Музика була присутня тільки в театрі, опері та балеті.
Все змінилося в далекому 1887 році – Едісон побудував кінескоп, за допомогою якого можна було показати зміну кінокадрів з чергуванням звуків. Перші продемонстровані уривки рухомих фотографій з розважальною і легкою музикою дуже сподобалися публіці. І в 1892 році показали «Світлова пантоміма», ще через 3 роки кінематографіст Люм’єр свої кінопрограми давав під акомпанемент рояля. Правда, здебільшого музику у фільмах використовували для приглушення сильного тріску, який видавав проекційний апарат.
З розвитком техніки і технологій стало можливим на одній плівці поєднувати музику і кіно. Люди навчилися синхронно поєднувати музику із зоровими образами. Вона стала доповнювати зорову складову, збільшуючи або протиставляючи всі важливі елементи фільму.
У 20-тих роках ХХ століття почалася звукова епоха і повний перехід до звукового кіно. Все почалося з фірми «Warner Bros» в 1925 році, коли вона перебувала на межі банкрутства. У 1926 році компанія ризикнула запустити звуковий проект з метою виправити своє фінансове становище. Експеримент не мав приголомшливий успіх. Вже через рік вийшов фільм «Співак джазу» з Ел Джолсон, який побив всі рекорди. І день прем’єри фільму, 6 жовтня 1927 рік, вважається днем народження звукового кінематографа. Іншим кінокомпаніям нічого не залишилося, крім як перейти на звукове освітлення фільму.
На території України першим озвученим фільмом з музичним супроводом була «Путівка в життя» (1932 рік).
Музика в сучасному кіно
Сьогодні музика розвивається: виконавцям і музикантам допомагають в цьому інструменти, нові технології, хороша репетиційна база. Значення музики в кіно не можна переоцінити. Адже завдяки їй створюється тісний зв’язок з картиною, яка дозволять нашій фантазії розігратися, ще більше зануритися в атмосферу фільму, пережити всі ключові моменти. Роль музики в кіно прирівняли до ролі зорової сфери. Можна сказати, що від звукових факторів залежить успіх і сприйняття майбутньої картини.
Сподіваємося, що реферат “Музика в кіно” допоміг Вам підготуватися до заняття, і Ви дізналися багато корисної інформації про цей вид мистецтва. А розповідь про музику в кіно Ви можете доповнити через форму коментарів нижче.
Супер!!!Д.з. зроблено. Тому ставлю