Реферат про Індію

Географія

Реферат про Індію коротко розкаже про її географічне положення, про економіку та населення цієї країни. Характеристика Індії може бути доповнена цікавими фактами.

Реферат про Індію

Індія – всім відома держава в Південній Азії. Займає друге місце в світі за чисельністю населення.

Столиця Індії – Нью-Делі.

Географічні особливості Індії

На півдні вона оточена Індійським океаном. Її західна частина омивається Аравійським морем, а східна Бенгальською затокою. Західний кордон межує з Пакистаном, Бутаном, Непалом і Китаєм на північному сході, з Бангладеш і Бірмою на сході.

На території Індії протікають такі великі річки як Годавари, Брахмапутра, Крішна, Ганг, Нармада, Інд і Тапті.

Особливість країни в контрастних кліматичних умовах. Перебуваючи тут, ви станете свідком різних погодних умов. Так, в західній частині є область пустель, на південному заході – тропічні ліси з вологими тропічними районами, на півночі – льодовики. Тому тут в один період часу можна застати чотири сезони:

  • вологі мусони,
  • тепле літо,
  • прохолодні зими,
  • постмуссонний період.

Особливості економічного розвитку Індії

Індія славиться своїми традиціями і культурою. У кожному регіоні свої особливості. За площею Індія займає 7 місце в світі і 12 по економіці. Ця східна країна розвивається швидкими темпами, проте бідність населення тут як і раніше є проблемою.

Економіка побудована на традиційному сільському господарстві. Також тут роблять вироби кустарного промислу. У сільському господарстві задіяно більше половини населення Індії. Воно становить більшу частину половини ВВП країни. Головні центри промисловості – Калькутта, Бомбей, Делі і Мадрас. Також країна займає лідируюче місце по розвитку атомної промисловості.

В Індії співіснують бідність і усталена демократія, неграмотність і приватна власність, перенаселеність і розвинений ринок цінних паперів, п’ятирічні плани і великі недержавні корпорації, інновації та досягнення науки. Також тут є люди вільних професій, висококваліфікованих фахівців, які зайняті в приватному бізнесі.

Особливості населення Індії

Індія вважається найбільш багатонаціональною країною. В процесі розвитку охорони здоров’я відбувся стрімкий демографічний вибух. Кожен день населення збільшується на 50 000 чоловік.

На даний момент чисельність населення Індії – 1 340 468 000 чол.

Індія особливості країни

Серед інших цікавих особливостей держави можна виділити:

  • Тільки тут можна пожити в казковому палаці магараджі, будучи оточеним масивними антикварними меблями, шовковими і оксамитовими тканинами, антикварними картинами.
  • Справжньою родзинкою Індії є аромат квітів, пахощів і спецій, смак тропічних фруктів, звуки сітари.
  • Країна є батьківщиною танцювальних стилів Катак, Бхаратнатьям, Одісси, Катхакалі, кучипуді, Сттрія, Маніпурі, Мохініаттам.
  • В архітектурі є риси ісламу, буддизму і джайнізму.
  • Офіційна мова Індії – хінді, хоча тут говорять і на інших мовах. Все залежить від регіону країни. Класичними є санскрит і тамільська мова. Всього в країні визнаних 22 мови.
  • Індійський субконтинент є батьківщиною давньої індійської цивілізації. Індія завжди була центром важливих торговельних маршрутів і славилася своїми багатствами і культурою. В Індії зародилися такі релігії, як індуїзм, буддизм, сикхізм і джайнізм. У XVIII – першій половині XX століття Індія поступово була колонізована Британською імперією. Тільки в 1947 році Індія отримала незалежність.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, які особливості Індії, її економіки, населення, природи.

Оцініть статтю
Додати коментар