“Русалонька із 7в” характеристика Вадима розкриє внутрішній світ героя та його риси характеру.
“Русалонька із 7в” образ Вадима
Зухвалий, зарозумілий Вадим Кулаківський – Софійчин однокласник. Його виховує бабуся, з якою хлопець поводиться нечемно. Попри матеріальне благополуччя (його батьки-заробітчани надсилають достатньо грошей), він відчуває самотність і безпорадність. Вадим не любить вчитися, школа для нього — розвага.
Вадим зневажає Сашка, називає його «бомжиком». Він поводиться з усіма як крутій та нахаба, товаришує із правопорушниками та злочинцями. Він ще дитина, але вже має шкідливі звички – палить, краде.
Софійка, побачивши невідомий їй до того бік життя хлопця, вирішила зарадити його біді. Але Вадим сприймає як належне намагання закоханої Русалоньки допомогти йому зняти родове прокляття. Те, що він не здатен на щирі почуття, яскраво засвідчує подорож Софійки у майбутнє, куди її випадково переносить шафа на останніх сторінках твору.
Він вдячний Софійці, але не за те, що вона позбавила його від родового прокляття, а за те, що тато купив йому мотоцикла.
Вадим Кулаківський риси характеру: брехливий, безвідповідальний, злодійкуватий, корисливий, зухвалий, зарозумілий.
“Русалонька із 7в” цитатна характеристика Вадима
“…красунчик принц, схожий на однокласника Вадима Кулаківського…”
“Батьки розлучилися, вештаються по світу, а сина залишили на бабу”
“Цей Вадим! У нього таке розмаїте життя!.. Щось перепродує, щось організовує…”
“Предок лиш бабки висилає, а сам чортзна-де. Мати сто років не з’являється. Кентуюсь біля старої – до живих печінок дістала.”
“В мене, як хочеш знати, рід проклятий. Гроші ведуться, щастя – ні грама!”
“Татів брат від наркотиків помер. Дід щез. Баба казиться, що з нашим проклятим родом зв’язалась. Тут, скажу тобі, не тільки закуриш…”
“Не я краду, прокляття моє родове краде”
“…Отож підрулили назад до свого єдиного синочка й базарять, що тепер не залишать мене! Прикинь: типу я бебік якийсь, що сам не протягну!
– Але ж ти… ти ж, сподіваюся, радий?
– Та… в принципі… не проти! Мені навіть по приколу!”