Що означає блакитний колір?

Психологія

Якщо ви любите блакитний колір, то вам буде цікаво дізнатися його значення, риси характеру людей, улюблений колір яких блакитний.

Що означає блакитний колір?

Блакитний колір – це символ вразливості, прихильності, вірності. Ті, хто поставив блакитний колір на перше місце, у хвилини невдач легко впадають у відчай. Це типовий інфантильний тон, і якщо йому надає перевагу доросла людина, значить, вона зберегла у собі “дитину” і пов’язані з цим риси характеру. Блакитний колір говорить про свободу, безтурботність, схильності до зміни обстановки .
Це колір артистів, причому зовсім не обов’язково артистів за професією. Такі люди люблять життя, люблять грати в ньому красиві ролі, обожнюють успіх і, як правило, легко її досягають. Прагнуть до визнання. Якщо їх робота їм до душі, вони домагаються в ній великих успіхів.

Якщо людина любить світло-блакитний колір, то вона не виносить самотності і, як правило глибоко страждає, якщо навколо неї утворюється порожнеча. Від природи ця людина товариська і має багато друзів. Він уміє багато давати, але натомість хоче отримувати стільки ж. З тих небагатьох якостей, які ускладнюють йому життя, можна назвати боязнь самотності.

Якщо ви рішуче відкидаєте блакитний колір, то це означає внутрішнє занепокоєння і бажання змін, які допоможуть позбутися від депресії і пасивності.

Оцініть статтю
Додати коментар