Що означає помаранчевий колір?

осінь Психологія

Ваш улюблений колір помаранчевий, тоді вам буде цікаво дізнатися значення помаранчевого кольору, які риси характеру притаманні любителям цього кольору.

Що означає помаранчевий колір?

Це колір людей, що володіють неабиякою інтуїцією і схильних до мрійливості. Вони шалено люблять блищати в будь-якому суспільстві і перебувати в центрі уваги. Володіючи багатьма здібностями, такі люди, швидше за все, оригінальні, але не геніальні. Недоліки? Звернемося до старовинної італійської комедії масок – там помаранчевий колір означав лицемірство і облуда! Люди, у яких помаранчевий колір улюблений, часто бувають непостійними: своїм кращим другом така людина швидше за все назве того, з яким зійшовся недавно. У любові вони незалежні і завжди готові підкорювати нові світи!
Якщо ви віддаєте перевагу персиковим відтінкам, ви володієте тими ж якостями , що і “помаранчеві” люди, але спокійніше і ще менш агресивні, ви настільки ж доброзичливі і чарівні, а в спілкуванні навіть ще м’якше. Ви здатні настільки ж наполегливо працювати, але в грі частіше вибираєте роль спостерігача.

Характер людей, які не люблять помаранчевий колір

Якщо ви поставили помаранчевий колір на останнє місце, мабуть, занадто яскраві кольори в житті вам не до душі: вам не подобаються гучні вечірки, невгамовні веселощі, гучний сміх, хвастощі і інтимність напоказ. Тому ви важко сходитеся з людьми і, можливо, навіть маєте славу відлюдника. Величезній кількості знайомих ви віддаєте перевагу вузькому колу дійсно близьких друзів, і якщо вже ви знаходите друга – це друг на все життя.

 

Оцініть статтю
Додати коментар